Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Kamaszlányok! Mit adtok a...

Kamaszlányok! Mit adtok a locsoló fiúknak? Fiúk! Mit kaptok a locsolt lányoktól? 14/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!lányok:Arra lennék kíváncsi,hogy mit adtok a locsoló fiúknak?

fiúk:Mit kaptok azoktól a lányoktól akik meglocsolnak titeket?

Én egy 200-ast+egy csoki tojást adok minden fiúnak(külön-külön).

Ti?:) Várom válaszaitokat!

14/L (Kort is kérnék.)



2012. ápr. 6. 12:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
50%
Mi be sem engedjük őket. Szerintem hülye szokás és mostanában mindenki a pénzért megy locsolni.
2012. ápr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hú, akkor én mennék Hozzád :)

46/F


Szerintem jó ez amit kitaláltál.

2012. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"fiúk:Mit kaptok azoktól a lányoktól akik meglocsolnak titeket?"


Engem ne locsoljon meg egy lány.;)

2012. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi anno, mikor még jöttek, csak csokit meg rendes, festett tojást adtunk nekik. Mondjuk akkor még nem is várták el a pénzt... Nem tudom, hogy ezt manapság is meg lehetne-e tenni, de szerintem szabályosan undorító, hogy szinte tök idegesen is becsöngetnek, csak, hogy pénzt kapjanak.

Régen az osztálytársaim, barátaim jöttek, szerintem kb. megalázónak tartották volna, ha pénzt akarok a kezükbe nyomni. :S

2012. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok azért olyan öreg, de régen mikor még "szokás" volt locsolkodni, akkor se adott-kapott senki pénzt...max tojást. Csak tudnám honnan kezdődött ez az egész.
2012. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

14 évesen szerintem felesleges pénzt adnod. Sőt, alapból furcsa szerintem pénzt adni.A tojás bőven elég.

Én csak csokitojást adok majd a locsolkodóknak. Régebben festettünk igazi tojást is, de idén nem itthon töltöm a húsvétot, így ez kilőve.

20l

2012. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jujj! Most vettem észre hogy rosszul írtam("Mit kaptok azoktól a lányoktól akik meglocsolnak titeket?"). Bocsánat.:D Helyesen: "fiúk:Mit kaptok azoktól a lányoktól akiket meglocsoltok?"
2012. ápr. 6. 14:51
 8/14 anonim ***** válasza:
mi 2 festett tojást és 1 kis csokitojást adunk. régen pénzt is adtunk, de az volt vele a baj hogy mi faluban lakunk és még az ismeretlen cigányok is jöttek, ezért nem sok locsolkodót engedünk be
2012. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szerintem 1 14 éves lánynak nem illik pénzt adni .
2012. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Pénzt ne adj, nem is várják el. Aki ezért csenget annak ne is nyiss ajtót.

Pénzt a rokon gyermekeknek szokás adni és ott sem egy gyermek (már bocs) ad egy másiknak, hanem egy felnőtt dolgozó nő, akinek többé-kevésbé feladata pátyolgatni még a távoli rokon gyermeket is.


Te tojást adj, puszit, sütit, sonkát, mikor épp mi van.

2012. ápr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!