Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Srácok! Ti ki szoktatok...

Srácok! Ti ki szoktatok öltözni amikor mentek locsolódni ismerősökhöz, rokonokhoz?

Figyelt kérdés
Úgy értem h öltöny vagy ilyesmi. Vagy csak szimplán utcai ruhába nyomjátok?

2012. ápr. 8. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig kiöltöztem eddig
2012. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy normál utcai ruhát felveszek és ennyi. Utálok kiöltözni nem érzem kényelmesen benne magamat. És nem izgat hogy ilyenkor mit hogyan illik ez van. Már 3 éve nem járok locsolni mert nem látom már értelmét.
2012. ápr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyerekkorom óta úgy tudom és érzem, hogy ez egy ünnep, és ha locsolkodni megyek, akkor az ünnepnek megfelelően öltözködöm is.
2012. ápr. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Egyszál boxerben járom a várost szódavizes szifonnal felfegyverkezve. Én vagyok a buborékos igazság osztó! ÁÁÁÁ X)
2012. ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
minek ünneplő? elég valami "iledelmes"-t ne vegyél rólam példát!(Tenacius D Ramstein Korn stb. xD)
2012. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!