Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Vannak itt olyanok, akik már...

Vannak itt olyanok, akik már javában készülnek az ünnepre, és szívesen beszélnének erről?

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 10:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Húsvétra gondolok természetesen.
2013. márc. 26. 10:34
 2/4 anonim ***** válasza:
A múlt héten azt hittem, ilyenkor már javában készülődök, időm is van most rá, meg akkor még kedvem is volt. Most meg úgy elvette a kedvem ez a szutyok idő, hogy csak itt ülök és gépezek. A nagytakarítást csinálgatom közben, szerencsére abból már nem sok van hátra, de amúgy semmi ünnepi hangulatom nincs. :(
2013. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ne már, én meg tök lelkes vagyok! :D Imádok pl. sütni, ez meg egy jó ürügy arra, hogy kicsit hizlaljam a többieket XD Kenyér, kalács, rácsos süti, májpástétom, zöldséges-húsos kocsonya, minden lesz :D Ma is kétféle ebédet csináltam (fasírt petrezselymes krumplival + paradicsomszószos rakott gomba), asszem szép kis villanyszámla lesz :D
2013. márc. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

hát én pont tegnap tettem ki az ablakba 3 papírkacsát zöld krepp-papírral megágyazva

meg egy cuki tojást, meg felragasztottam egy nyuszifüzért

2013. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!