Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Más is van aki utálja ezt az...

Más is van aki utálja ezt az ünnepet?

Figyelt kérdés

Eddig sem szerettem, ezentúl sem fogom, ma már reggel gyomorgyörccsel keltem fel, utálom mikor átjönnek az olyan rokonok akikkel kötelező jópofizni, de azonkivül az utcán nem köszön és lazán elmegy melletted (megtörtént eset, azóta megvallom őszintén hogy egy szót nem szólok hozzá, társaságát kerülöm). Azt meg hogy a nap végére olyan orrfacsarú illatom lesz, az a másik problémám.

De tekintsünk el ezek mellett : az előtte való napok se olyanok amilyeneknek kellene lenniük. Anyukám folyton idegeskedik, éjjel nappal főz, készül, és ideges. És ennek én meg apám issza meg a levét mert velünk a ronda.


Elegem van !


Ki utálja még rajtam kivül ezt az ünnepet? Ti miért nem szeretitek?

Hogyan éljük túl a mai napot?



2015. ápr. 6. 08:12
1 2
 11/14 szántóvető ***** válasza:
10-es ugye milyen szép nap ez a mai?fiú-lány egyformán örül :)
2015. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én az összes hasonló pofavizites ünnepet utálom, pont emiatt. Ha nem jönne senki, akkor tök jó lenne, mondjuk idén valami nagyon szokatlan mód gyorsan lecsengett a dolog.

Noha én nem vagyok a locsolások célpontja nememből kifolyólag hála égnek, de imádtam régen mindig 7-8-kor felébredni arra, hogy csengetnek a locsolók. Az utóbbi pár évben viszont már alig jönnek, idén egy volt, tavaly egy se. Ez az egyetlen népszokás, amit tiszta szívemből rühellek :D

2015. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy túl lettünk ezen a napon. De jó nekem, hogy nem vagyok lány és nem jönnek locsolkodni. :D
2015. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jaj de jóó ! :D
2015. ápr. 7. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!