Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Nem vallásosak! Mit ünnepeltek...

Nem vallásosak! Mit ünnepeltek húsvétkor?

Figyelt kérdés
miért ünnepeltek egyáltalán bármit is?

2017. ápr. 4. 17:58
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
0%
Semmit. Mások által kitalált ünnepeket nem fogadok el!
2017. ápr. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
22%
Ajándék az a piros tojás, amit ilyenkor a nyuszi tojik!
2017. ápr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgozó ember vagyok.(idén 35 leszek, férfi) Mivel a kormány idén munkaszüneti nappá nyilvánította a nagypénteket, így a négynapos hosszú hétvégét,azt, hogy nem kell korán felkelni, és lehet 4 napig jókat enni. Plusz mivel az elmúlt hetekben költözködtem, így lesz idő elrendezni a dolgokat, amire munka mellett csak éjszakába nyúlóan maradt eddig idő.
2017. ápr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Az IDŐ-t.
2017. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az ünepeket. Minden ünnepet. Más hangulata van az egész napnak.

Az ember kiszakad a hétköznapokból. Én magát az ünepet ünneplem, a családot, az életet, a tavaszt, mindent aminek éppen örülök:)

2017. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nem vagyok vallásos,sőt jó rég voltam templomba !

Azt h nem kell meloznom,a kaját is

2017. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Kötekedő kérdés, már megint. Tipikusan az a felfogás, hogy aki nem keresztény, az nem is ünnepelhet egy ilyen keverékünnepen.

Mi a tavaszt, hogy tojik a nyúl (vannak kisgyerekek is a tágad családi körben), hogy a fiúk locsolkodnak, hogy együtt a család, nagynénik és nagybácsik, unokatestvérek, meg az új generáció. És a jó kajákat, persze, tavaszi süteményünnep ez minálunk. Gondolj bele, öt lány unokatesó, és mind sütünk valamit, van, aki kétfélét is.

2017. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Sajnos elég hülyén sikerült feltennem a kérdést, pedig nem így értettem.

Csak kíváncsi voltam, hogy ki mit, miért ünnepel, van e valami különleges szokás esetleg amit ünnepeltek vagy van e valaki, aki nem ünnepel esetleg.

Csak hülyén fogalmaztam, bocsi.

2017. ápr. 14. 11:26
 29/29 anonim ***** válasza:
Mi közöd hozzá? Amúgy azt, hogy itt a tavasz és összegyűlik a család, és a sonkát.
2019. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!