Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Mit lehet tenni ilyenkor?

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
A húsvétomat rontotta el egy fiú. Eljött meglocsolni. Én a szobámban voltam, észre se vettem hogy megjött. Beállított az 5.emeleti panel (!) szobámba. Belépett és mind az 5 liter szódavizet rámlocsolta (eddig nem csinált ilyet,most picit úgy hangzott mintha már csinált volna). Nem csak én lettem vizes (azon még nevettem volna), hanem az ágyam,a szőnyeg (beépített a szőnyeg,szóval nem lehet kimosni.) ,a fotel, a telefonom (ami rögtön tönkrement). De tiszta víz lettem, és eddig is meg voltam fázva, de most folyamatosan köhögök és tüsszögök. Eddid sem bírtam a srácot,de most teljes szívemből utálom. Mit lehet tenni?

2017. ápr. 17. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Már semmit!

De minek engedtétek be akkor? Eleve hozzám anno olyan be sem jöhetett akinél vödör vagy szóda volt!

Bár én kikötöttem anyámnak hogy nehogy be engedjen bárkit is! Mert utálom a "locsolkodást" és nem vágyom rá és mindenki tudomásul vette. Párom is!

2017. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Anya engedte be, és nem nézett ki,hogy mi van nála. Ő meg rögtön a szobába rohant.
2017. ápr. 17. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem attól köhögsz meg tüsszögsz mert ma leöntöttek vízzel. A nátha már benned volt, ha nem öntött volna le akkor is köhögnél, tüsszögnél.

Viszont az, hogy anyud beengedte egy vödör vízzel, nos ez az anyud hibája. Azért ezt ha nem is figyelem meg, akkor is észre lehet venni, hogy valaki egy vödör vízzel kopog az ajtómon. A víztől meg semmi baja nem lesz a bútoraidnak, ágyadnak. Le kell törölni a vizet, ki kell szárítani az ágyat (hajszárítóval is lehet) a telefont meg szed szét, hátha menthető. Talán a telefon az amit kérheted, hogy fizesse ki..

Én tényleg nem értem, hogy ezt hogy lehet csinálni, mert kizártnak tartom, hogy anyád nem látta a vödröt.

2017. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
telefont tedd olyan helyre, ahol ablakon át gyakran éri a nap, hátha kiszárad, és menthető még, a szőnyegből a tiszta vizet minek kéne kimosni, várd meg, míg megszárad, az ágyad neccesebb, mert abban aludnod kell, szellőztess, jobban szárad, esetleg ma éjjel aludj valahol máshol (pl. kanapén)
2017. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A telefont tedd rizsbe, mert az kiszivja a vizet vagy fagyazd le.
2017. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"vagy fagyazd le"


Minek???

2017. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!