Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Mit adjak majd húsvétra,...

Mit adjak majd húsvétra, ajándékot egy közel 60éves férfi kollégámnak?

Figyelt kérdés
várom az ötleteket :)

2018. márc. 8. 21:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sütemény, esetleg max. meghívod ebédre, és ha olyan van, hogy nem autóval jön, akkor megkínálod egy pohár itallal amid van (bor, sör, whiskey, vodka, pálinka, ami van otthon). Ha nagyon ajándékozni akarsz - nem szokás, max. kisgyerekeknek - én mondjuk gyerekként emlékszem vártam valami kis meglepit mindig a látogatók Nyuszijától - és tudod, hogy az illetőnek van(nak) unokái, na nekik lehet adni valami minőségi csokitojást,csokinyulat, de ennyi.


Ha meg mindenáron a férfinak is ajándékozni akarsz, akkor - ha nem absztinens - én valami italra szavazok.(nem, nem vagyok alkesz, de ez az ünnep nem az ajándékozásról szól... legalábbis messze nem annyira, mint a karácsony - persze eredetileg az se arról szól, hanem az áhítatról meg Jézus születéséről... de ez már másik történet)

2018. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!