Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit vennétek egy e-boyos...

Ti mit vennétek egy e-boyos srácnak (barát/pasi/ismerős. )?

Figyelt kérdés
Az iskolában karácsonyi húzásoknál pont őt húztam és nem tudom mit vegyek neki megkerdeztem de csak annyit mondott hogy cigit (én vennék neki csak tilos az iskolába bevinni) és most tanácstalan vagyok hogy mit adjak neki (cserélni meg sajnos nem tudok mert senki sem akart velem 😢)

2019. nov. 22. 15:05
 1/3 anonim válasza:

Én egy mondjuk lakatos nyakláncot vennék, ha tényleg ebben a stílusban utazik. De ezt a korszakot úgy is ki fogja nőni, szóval szerintem szerezz neki valami olcsóbb parfümöt, esetleg valami karkötőt (pl. Horgonyosat, vagy amin a neve van) vagy akár csak csokit.

Remélem segítettem.

2019. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rakd valami ajándékos dobozba a cigit,és majd otthon kibontja.
2019. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen a válaszokat 😂utolsó jó ötlet de ha nem baj inkább nem csinálom meg
2019. nov. 23. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!