Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szoktak lenni leárazások...

Szoktak lenni leárazások black friday és karácsony között? Lekéstem pár helyen lévő black friday-t, és nem tudom, hogy lesz-e még leértékelés.

Figyelt kérdés

2019. nov. 24. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne bánd a black fridayt nagy kamu. A leértékelés abból ered hogy bizonyos termékeket túl áraznak és leértékelik arra a szintre amennyiért az év további napjaiban is megvehetted volna, legfeljebb csak pár száz forinttal ha olcsóbban kapnád meg ezen a napon. Én az eddigi években amikor ilyen tájt terveztem hogy veszek pár dolgot akkor jóval előre tájékozódtam az árakról, szállítási költségekről, vagy ha személyesen mennék érte akkor mennyi lenne nekem üzemanyag költségre stb... Aztán mindig megvártam a black fridayt hogy akkor hátha kifogok egy jobb vételt amivel megspórolok pár ezret, de rohadtul nem ezt tapasztaltam.

Egy minigrillt akartam venni 2 évvel ezelőtt akkor az a fajta 12 ezer forintot ért átlagárban, tehát a legtöbb helyen ekörül megkaptam volna, azt nem veszem számításba hogy 200-300 forintos eltérések voltak. Amikor jött ez a black friday akkor néztem ezeket a mini grilleket, más márkák olcsóbbak voltak, de teljesítményben meg méretben is kb annyit ért, az nekem már nem lett volna jó. Amit kinéztem az 13 ezer ft-ra volt leárazva 17 ezer forintról. Ezt az a cég hirdette akinél korábban kinéztem 12 ezerét csak nem akartam ott megvenni mert a szállítási díj náluk majdnem 2000 Ft volt!

Amikor vége lett ennek az őrületnek és már jóval a karácsonyra volt ráállva mindenki akkor sem volt sokkal olcsóbb kb sehol sem, az adott oldalon meg nem volt kapható! Mivel nem volt sürgős a cucc így vártam vele januárig, majdnem február lett mire újra elkezdtem nézelődni akkor már volt az adott oldalon ugyan az a típus és az ára 11.600 Ft körül volt...... Szóval ha nem létfontosságú az amit venni szeretnél inkább január közepéig halaszd el ha tényleg olcsóbban vennéd meg.

Ugyanígy jártam egy autós fejegységgel. Ilyenkor karácsony előtti hetekben 5-30 ezer Ft volt az a típus ami nekem kellett, de szintén nem volt sürgős mert volt működő rádióm, plusz másra jobban kellett költenem mint erre. Nyár elején pedig le volt árazva kb mindenhol jóval olcsóbbra.

2019. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jövő hét pénteken van black friday, csak Magyarországon divat ez sz egy hónapos kamuleárazás

Uk és német amazonon lesz normális leárazás

2019. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!