Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit gondoltok a 3Ds műfenyőkről?

Mit gondoltok a 3Ds műfenyőkről?

Figyelt kérdés

Idén műfenyőre adnánk a fejünket több okból is. Tapasztalatokat várnék róluk :D

[link]

Ezt néztem 180 centisben.



2019. nov. 27. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Pont ugyanaz mint amit 10 évvel ezelőtt árultak, csak rájöttek, hogy jobban veszi a sok hülye ha eléírják, hogy 3D.
2019. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes kommentet. vedd már a fáradtságot, hogy legalább beírod a googlebe mielőtt ostobaságokat beszélsz.
2019. nov. 27. 21:17
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
beírtam
2019. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Minden műfenyő 3D, hacsak nem papírból vágod ki.
2019. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Le vagyunk pontozva...
2019. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen van. 5 éve vettem, de nem tudtam, hogy 3D- Akkor még úgy árulták, hogy élethű műfenyőfa.

Messze nem olyan mint az igazi, de feldíszitve szép nagyon. Sajnos illata nincs, és pár év múlva hiába vigyázol rá, olyan deformált lesz.

Mi tavaly gyökeres élő fenyőt vettünk, utána meg elajándékoztunk olyan embernek akinek van kertje, és elültette. Az igazi jobb.

2019. nov. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván jobb az igazi, a kérdező nem erre kíváncsi. Szerintem is jobb az igazi, de nekünk kicsi a lakásunk, ráadásul van egy macskánk és ezzel mindent elmondtam. Mi tavaly előtt vettük a Praktikerben, 11 ezer volt, azt hiszem 2 méter 10 centi. Én kategorikusan nemet mondtam minden gagyi műfenyőre, 4 boltot jártunk meg, mire megtaláltuk azt, ami a legjobban hasonlít az igazira.

A fent belinkelt nekem kicsit drága, de amúgy oda igazítod a szárait, ahova akarod, ezzel elérve a nem mű hatást.

2019. nov. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van az irodában pár éve. Első évben gyönyörű volt. Aztán minden évben egyre veszít a szépségéből. Nem tesz neki jót a hajtogatás, tárolás.

Szerintem otthonra nem éri meg. Nagyon drága egy jó minőségű, normális méretű, de nem tart sokáig. Cserélni kell pár évenként, ha tényleg szép fenyőt szeretnél.

Ha kiszámolod, akkor nem sokkal olcsóbb ez sem, mint az igazi.

A 3D meg valóban csak egy "hívószó". Eddig is mindegyik 3D-s volt :)

2019. nov. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Azt hiszem amellett maradok akkor, hogy megnézem inkább boltban kihelyezve, hogy hogy festenek élőben és úgy döntök.
2019. nov. 28. 10:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly vettünk 2+3d-t, 180 cm 40.000 volt, úgyhogy az általad választott nagyon jó árban van. Szép, mindenkinek tetszett, élethű, de persze az élő sokkal szebb.
2019. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!