Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem kiábrándító, ha nem...

Nem kiábrándító, ha nem meglepetés az ajándékod, hanem te választod ki, megtervezitek?

Figyelt kérdés

Nejem éveken át mindig megtudott lepni ötletes ajándékokkal, de egy ideje (kb. 2 éve) inkább megbeszéli velem, mit szeretnék. Sőt, én vegyem meg, rendeljem meg, ő padig ünnepkor odaadja.

Soha nem lőtt mellé régen, mindennek örültem. Tehát, nem lehet ez az oka.



2019. dec. 1. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván kifogytak az ötletei
2019. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen kellene vmi meglepetés is mellé, bármilyen apróság, hiszen a nagy ajándékodat már kiválasztottad.
2019. dec. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk sajnos soha nem lehet meglepetés, hiszen nem szoktam örömöt tapasztalni. :(


Mindig meg kell tervezni, mert "haszontalan" semmiségnek csak Édesanyám tudott örülni. (De Ő már elhunyt az idén nyáron.)


Kora ősszel pedig a volt párkapcsolatom is a mérgező légkör áldozata lett VÉGLEGESEN. (Hiába toldozgattuk-foldozgattuk nagyon sokáig...)


Nem is kár érte, mert egyre több volt a rossz periódus, mint a jó. Egyedül én erőlködtem azon, hogy a szélcsendes időszak legyen mérvadó, a viharos helyett.


Ui: szerencsére egy teljesen új kapcsolat kibontakozófélben van. De annyira korai stádium, hogy még csak barátkozgatunk.

2019. dec. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig nálunk is meglepi volt férjemmel de az évek alatt ,12 év alatt, kifogytam az ötletekből sokszor, nagyobb az egzisztenciája is, több mindent megvesz magának.. De a fő ajándék mellé amit tud, kap egy apró meglepit is azért.
2019. dec. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk van előre tervezett ajándék és meglepetés is. Szerintem annyira nem kiábrándító.
2019. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is jobb lenne, ha lenne valami kis meglepetés.

Hiszen karácsony az, amikor az ember izgulhat: mit kap?

És nyilván nem 5000000ft-os értékre gondolok.


De megmondták nekem, nem lesz karácsonyi ajándék, mert évközben mindent megvesz, ami kell. (Igaz, ehhez hozzátartozik az, hogy már el tudok menni dolgozni, így ha kell valami nekem,MAGAMNAK, EGYEDÜL szokásom megvenni. Ergó nem szólok a családnak,hogy pl. hahó, cipő kéne. Ha meg mégse veszek meg magamnak, rátudok, hogy NINCS. Ennyi.)

2019. dec. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Számomra kiábrándító lenne a karácsony vagy a születésnap, ha nem kapnék meglepetéseket! De fordítva is igaz, nem élvezném az ünnepet, hanem tudnám meglepni a családtagjaimat, barátaimat.

A trükk, egész évben figyelemmel kell lenni, mi az ami tetszik a másiknak, aminek örülne. Mindent senki nem vesz meg magának! Ki kell választani azt, aminek örülne, de nem vette meg. Ez nem csupán tárgy lehet! Meglepetést lehet szerezni egy programmal, étellel, stb.

Legutóbbi szülinapomon pl. a család elvitt egy kellemes, élő zenés étterembe. Nagyon jól éreztük magunkat! (csak a bejárathoz érkezve tudtam meg, hová megyünk)

Nagyon drága ajándékokat, mi sem szoktunk adni. De pl. két éve költöztünk új lakásba, adott volt, hogy karácsonyra időzítettünk néhány szükséges dolgot. Nejemet pl. megleptük egy konyhai elszívóval (előtte nem volt). Pár nappal karácsony előtt, mikor nejem estig dolgozott, a gyerekekkel felszereltük. Mikor hazaérkezett, már főtt a vacsora a szép új elszívó alatt. Nagy meglepetés volt számára! Megvehettük volna csak úgy hétköznap együtt, mint bármi mást, de akkor elmarad a meglepetés öröme. Tehát, épp az volt a lényeg, hogy meglepetést okozzunk! Idén is lesz ilyen jellegű meglepetés, egy új vileda fali ruhaszártó, és két vízcsapcsere (holnapután szereljük fel őket).


Idén is olyan dolgokat vettem, ill. vettünk, aminek feltételezhetően örülni fognak a családtagok, barátok. Többek között tönkrement vagy éppen elhagyott holmik helyett újat. pl.: csuklótámasz egérpad, új müzlistál, új sapka, memóriakártya, stb. Természetesen olyan ajándékokat is kap mindenki, amire vágyik már egy ideje.


Persze, olyan embernek nem lehet jó ajándékot venni, aki ne tud örülni a meglepetéseknek, de gondolom, az ilyeneknek, nincs is rá igényük. Szerencsénkre, nálunk mindenki örül a meglepiknek! :)

2019. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nalunk.bevezettuk, hogy tervezett es megis meglepi.is.lehessen, (igy nincs rolosleges melle loves es a meglepetes is megmard) : hogy egy nehany "milyen ajandeknak orulnek" listat ataeunk egymasnak es abbol lehet valasztani. Pl. Szeretnek hajszaritot, skandinav krimit, karacsonyi zoknit, tokot a telefonomra es egy bogret. Ztn meglepetes melyiket kapom.
2019. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!