Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?...

Mit kérjek karácsonyra? Anyukám tegnap megkérdezte, és nincs ötletem.

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és nem, nem ez a legnagyobb problémám...

A lényeg az, hogy semmire sincsen szükségem. Könyvből nagyon nagyon sok van. Ruháim, parfümök ékszerek mind vannak. Valami olyan kéne, ami kisebb dolog. Akár több kicsi is.


2019. dec. 3. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmire nincs szükséged, akkor nincs jelentősége, mit kapsz. Lehet valami finomság, de lehet közös program is a szeretteiddel, például kirándulás, színház, mozi, szabadulószoba.
2019. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt elfelejtettem leírni. A közös program már megvan, mert a "Jézuska" azt fog hozni a családnak
2019. dec. 3. 18:45
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Arra nem gondoltál, hogy mondjuk ne kérj semmit? "Anya legyél boldog. - ezt kívánom"...nehéz lenne önzetlennek lenni ugye? Muszáj kérni valamit...
2019. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jézusom, hogy itt valaki mindig hülyeségeket pofázik...

Csak hogy tudd, a szüleim is kaptak ajándékot mikulásra, csináltam nekik adventi naptárat, és már a karácsonyi ajándékuk is megvan.

Azért muszáj valamit kérnem, mert Anya azt mondta, ha nem kérek semmit, nagyon nehéz dolga lesz bevásárlásnál, és nem akar karácsony előtt 1 héttel menni.

Képzeld el #2-es válaszoló, nem akarok iphonokat meg több 100000-es dolgokat kérni, mint a legtöbb velem egykorú.

De amúgy ne zavarjon, és nyugodtan pofázz bele mindenbe, amikor ideges vagy és feljössz trollkodni.

Gondolkodj el kicsit... habár érthető ha nem megy... mindenki így van ezzel amikor először próbálkozik valamivel.

2019. dec. 6. 17:38
 5/10 anonim válasza:
100%
Szerintem kérj valami díszt a szobádba, pl egy növényt.
2019. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
25%
Szappant, és mosd ki a szádat.
2019. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
92%

Isteneeem, annyira bírom, amikor feljön ide egyszerre a sok életunt szarkupac okoskodni, komolyan nem lehet megunni. :D Miért akkora dolog, ha kér valamit Karácsonyra? Miért kell máris arra gondolni, hogy valami méregdrága ajándékot szeretne majd? Esetleg az a baja a második válaszolónak, hogy ő egy magányos féreg, aki soha semmit nem kap senkitől, amit nem is csodálok? De amúgy nyugodtan fröcsögj csak oda minden kérdés alá, mert más örömöd úgysincs az életben. Egészségedre.

Na, de a kérdésre is válaszolva, esetleg nincs valami hobbid? Ha van, akkor azzal kapcsolatban kérhetnél valamit, vagy gondolj bele, hogy az év folyamán miket néztél ki magadnak, hátha eszedbe fog valami jutni.

2019. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az utolsó válaszolónak. Most az ajándékra is lett pár ötletem...

Mégegyszer, köszönöm!

2019. dec. 7. 10:38
 9/10 anonim válasza:
Nincs mit. :)
2019. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

lehet kapni ajándékkártyákat ajándékdobozokat, különböző témákban és árban, mindegyikben programok vannak, ( sok) és abból te magad választod ki, melyikre szeretnél elmenni

[link]

ha esetleg ez érdekel :))))

2019. dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!