Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudom hogy ezzel nem fogok...

Tudom hogy ezzel nem fogok jól kijönni de nem tudom mit kérjek karácsonyra de anyukám folyton kérdezget. Valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés
Igen ez eléggé rosszul jön ki hogy ez a legnagyobb problémám de tényleg csak értelmes válaszokat szeretnék 16/l
2019. dec. 2. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Színházjegyet.
2019. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Könyvet, édességet, ruhát, parfümöt.
2019. dec. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Ha mindened megvan kérj élményajándékot.

Akár belépőjegyet a kedvenc koncertedre, akár egy szabadulószoba/rejtélyes vacsora, gokartozás, paintball, rengeteg féle lehetőség van.

Ha ezek nem vonzanak akkor meg utalványt a kedvenc boltodba/bevásárlóközpontba amit egész évbe fel tudsz használni.

2019. dec. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ohh, pont most akartam ezzel kapcsolatban egy kérdést, hogy ezzel csak én vagyok e így, de így már nem fogom terhelni az oldalt vele😅


Egyébként nem tudom, hogy te hogyan vagy vele, de engem is folyamatosan kérdezget éshát valójában lenne valami amit el tudnék fogadni, de valahogy mégis restellem elmondani neki... Nem valami olcsó mulatság, így nem akarom őket beleverni hatalmas költekezésbe, így is tavaly is közel 500 ezer forintot elvitt csak a Karácsony mindennel együtt... Inkább azt mondom nekik, hogy megvan mindenem amire vágyhatnék és nem kérek semmit😅 Persze úgy is tudom, hogy fognak venni valamit, de akkor is legalább nem én kértem😅

Amit meg szeretnék majd megveszem magamnak saját keresetből...

2019. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:

Szép ruhát, cipőt, csizmát, bundát, ékszert, táskát, pénztárcát, kesztyűt, sapkát, sálat, kendőt, könyvet, parfümöt és még egy csomó mindent kérhetnél!

Nézegess cuccokat a neten és biztosan találsz valamit, ami tetszik.

2019. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!