Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek anyukámnak karácson...

Mit vegyek anyukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok,tudom hogy sokan kérdezték tehát bocsii! Csak megszeretném lepni ajándékkal de nem tudom mit vehetnék, 2500 Ft-ból, nem vagyok kreatív szóval én nem tudok készíteni.. anyukám nem szereti a sminkeket, ékszereket ,könyveket. És valami egyedi kéne. Előre is koszonom az otleteket!

2019. dec. 1. 07:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
A te anyád, te ismered, te tudod mit szeret.
2019. dec. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

#1 Odaírta mit szeret


Egyébként ha még nincsen ilyenetek akkor arra gondoltam, hogy ha a telefonodon van rengeteg családi, közös kép akkor azokat előhivattatod és veszel egy szép albumot és mint családi fotók/családi élmények, lefűzöd és azt adod neki....

Esetleg ha van kedvenc könyve akkor érdeklődj mikor jön ki új fejezet belőle és rendelj előre.... Vagy libri 2500ftos vásárlási utalvány

2019. dec. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

2!


Nem, nem írta oda. Azt írta le, amit nem szeret. Erto olvasás általános iskola második osztályos követelmény.

2019. dec. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Jajj #2-es vagyok, bocs@nat,vedd semmibe a kommentem

Értő olvasás nem megy😂


Hát akkor esetleg az első ötletem ami érdemes😅 többi nem...


Azt olvastam, hogy "ezeket szereti". A "nem" az kimaradt😂😂

2019. dec. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyedi feliratú bögre, póló; képeslap; emlékkönyv közös fotókkal, idézetekkel.
2019. dec. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen tudom h az én anyám csak,ötleteket vártam:)
2019. dec. 1. 10:08
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Csak ötletet. Na, az én anyám örülne ékszernek, sminknek, és könyvnek is. Én anya vagyok, örülnék ezeknek is, de leginkabb valami kaveval kapcsolatos barmi az igazi nekem. Az egyik nagyanyám a giccses porcelán figuráknak őrült, a masik meg a hasznos konyhai eszközöknek.

Tehát megegyszer: a te anyád, te tudod mit szeret.

2019. dec. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Színházjegy, gyümölcsfacsaró, tejhabosító, elektromos fűszerőrlő, cigarettatárca/szipka (ha dohányzik), gyűrűs kalendárium, táska, húsevő növény...
2019. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Készíts neki egy családi fényképalbumot, vagy csak olyat, amit lapozgatni tud, és (telefon helyett) magával is tudja vinni, valami kisebbet, de - ez drágább - olyat is készíthetsz, aztán bekeretezteted, amit a falra lehet tenni.

Vagy vegyél két színházjegyet v. hármat, ha apukád is veletek van, de ahhoz nem elég ennyi pénz. 6 ezer Ft kellene hozzá, még gyűjtened kellene rá.(Egész évben kellett volna, és kellett volna figyelni, mit mond, mit szeretne, én sokszor már nyáron megveszem a karácsonyi ajándékot, ha meghallom, hogy a párom mit szeretne, de tudom, hogy úgysem fogja megvenni, de csak karácsonykor adom oda.)

2019. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
3-as: ne haragudj, az ember nem azért vesz könyvet, hogy az illető az olvasást gyakorolja, olvasni élvezet. Próbáld ki. Lehet, még egy regényt nem olvastál, így fogalmad sincs, hogyan lehet a legolcsóbban (könyvtárak is vannak), a legjobban, a leghasznosabban eltölteni a szabad időt. Kezdd el mondjuk az Üvöltő szelekkel. Le sem fogod tudni tenni.
2019. dec. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!