Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Intezetben elo gyerekek minek...

Intezetben elo gyerekek minek orulnek?

Figyelt kérdés

Szeretnek a ciposdoboz akcio keretein belul ajandekozni nehezebb sorsu gyermekeknek.

A lenyege az, hogy egy ciposdobozba kell osszeallitani egy ajandekcsomagot.

En lanynak szeretnem csinalni, olyan 10-14 evesnek. Minek orulne szerintetek? Mi az, amiben a gyerekeknek hianyuk van?


2019. dec. 5. 03:49
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Amit a legjobban szeretnének, azt sem te, sem más nem tudja semekkora dobozba beletenni: (SZÜLŐI) SZERETET-nek hívják. Nekik abból van a legnagyobb hiányuk.


Nem pótolhatod tárgyakkal, de a kedvességed, a törődésed, a figyelmességed már nagyon sokat segít. Bármit adhatsz nekik, amiről úgy érzed, hogy örülnének neki. Gondolj abba bele, hogy ha te volnál az ő helyükben, és 10-14 éves volnál, minek tudnál örülni a legjobban?


Azt tedd a csomagba.

2019. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Huha, 1., sokra megy a semmitmondo okoskodasoddal...

amit en beletennek:( nem mindet egyszerre, hanem osszevalogatni tetszes szerint: ) edessegek, karkoto, szep hataridonaplo /naplo, egyszeru fulhallgato, zseles szines tollak, konyvjelzo, nyaklanc, fulbevalo, gyuru, konyvutalvany, penztarca, sal, kulcstarto, kezmelegito, ajakapolo, kezkrem, testapolo, hajgumi v hajcsatok, kis zsebtukor

2019. dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Csajos dolgokat tegyél bele. Smink cuccok, karkötők, nyakláncok, hajgumik, tusfürdő, ilyesmiket.


Az elsőnek igaza van hogy a legfontosabb lenne nekik az, ha a szüleik szeretnék őket, de mivel erre nincs mód ezért ezt félre kell tenni. Ez egy olyan dolog amit valószínű soha nem fognak megtapasztalni ezért akár tárgyakkal is boldoggá lehet őket tenni.

2019. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó: 10-14 éves lánynak sminkcuccot? Szerintem ahhoz túl fiatal még!

Meg amúgy sem értem, miért kell minden lánynak "csajos" dolgokat venni feltétlenül. Én nő vagyok, de sem gyerekként, sem felnőttként ki nem állhatom a "csajos" dolgokat. Soha életemben nem sminkeltem, nem hordtam ékszereket, egyenesen hányni tudnék mindentől, ami rózsaszínű meg lepkés meg pónis meg csipkés meg csillámos... Pfúj! Attól, hogy valaki XX kromoszómával születik, még nem jelenti azt, hogy szereti az ilyen dolgokat!

Én inkább semleges dolgokat raknék a csomagba, amiknek valószínűleg ízléstől, nemtől, kortól függetlenül bárki örülhet.

2019. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ok, az te vagy, honnan tudod ők minek örülnének?

Ismered ezeket a gyerekeket?

Csak írtam valamit minek állsz belém? Menj máshova okoskodni. Tipikus magyar vagy.

2019. dec. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!