Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Utálom a karácsonyt rossz...

Utálom a karácsonyt rossz ember lennék?

Figyelt kérdés

Hogy is fogalmazzak. Látom, hogy sok család ilyenkor össze jön, megy a mű szeretet, holott utána egész évben sz...ak a másik fejére.

35 vagyok, de soha nem volt egy olyan karácsonyom amit boldognak mondhatnék. Gyerek koromban volt karácsonyfa, ajándékozás stb, de mindig csak egy fajta kötelező dolog volt. A faterom örült mert ihatott, anyám örült mert ilyenkor jöttek a rokonai akikkel egész évben 1 mondatot se beszélt. Nevelt gyerekként meg a legtöbjük engem ...ba se vett.


8 éve élek párkapcdolatban, gyerek nincs, nem is lehet. A párom kb állandóan fáradt, szex kb 0 nem, hogy egymással való foglalkozás.

A médiából már november végén dől a karácsony biznisz, reklámok álltal.

Szóval utálom ezt az egész felhajtást.

Lehet nem is a karácsonnyal van a baj, hanem az emberekkel? Mára a karácsony csak egy hatalmas üzlet lett a világban, értelmetlenül adunk pénzt ki minden ....ért.

Karácsonyfát se állítunk, mert párom mamája karácsonykor halt meg, ezért nem bírja elviselni a fát. Nem is hiányzik.



2019. dec. 8. 09:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
41%

Nem vagy rossz ember! Én is utálom a karácsonyt. Ez az ünnep már nem ünnep, kötelező pofavizit és felesleges ajándékok kiosztása, amik nagy valószínűséggel a kukában landolnak 1-2 év múlva, ha nem előbb. Szeptember óta nyomatott karácsonyi reklámok és dekorációk. Vidéken élek, van egy tök veszélyes útkereszteződés a falu közepén, de az önkormányzat nem képes berakni egy jelzőlámpát oda; a főút karácsonyi giccs kivilágítását viszont minden évben megcsinálják...vicces.


A jó párkapcsolatnak szerintem nem kell kötődnie egy ünnephez sem, ez nem az ünnepen múlik. Én pl a valentin napra (szándékos kisbetű) is magasról teszek.

2019. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!