Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a húgomnak? Ötletek?

Kiwi78 kérdése:

Mit vegyek a húgomnak? Ötletek?

Figyelt kérdés
13 éves,most kezdett el nemrég focizni,de azért nem olyan nagy rajongója,csak szereti játszani. Szereti a lámákat,de semmi ilyesmi dolgot nem találtam. Ti mit vennétek? (Ami nem olyan drága)

2019. dec. 12. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Plüss, könyv, édesség, egyedi feliratú póló.
2019. dec. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A Deichmanban láttam olyan mamuszt, amit ha jól láttam egy lámát ábrázol. Érdemes lenne megnézi. Nem tudom, hogy kapható-e még, mert a honlapon nem láttam, de megér egy próbát.
2019. dec. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit a kettes mond, a héten még láttam én is (Bp Árkád). De a Flying Tigerben is szoktak lenni lámás cuccok pl.
2019. dec. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ékszer, parfüm
2019. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan drága, mindenképpen lámás cucc legyen. Vannak lámás füzetek, tollak, tolltartók, össze lehet válogatni egy iskolai szettet, de láttam már lámás ajtókitámasztót és plüsst is. Nézz szét Auchanban, Müllerben, pár éve sláger a láma.
2019. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket :)
2019. dec. 14. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!