Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vehetnék a húgomnak és a...

Mit vehetnék a húgomnak és a párjának Karácsonyra amit közösen használhatnának?

Figyelt kérdés
Valami közös, páros ajándékot keresek, csak ötletem sincs. Első Karácsonyuk közösen, először hozza haza hozzánk a párját szóval valami kisebb de aranyosabb 'egy pár vagyunk' ajándék kéne olyan max 5000.- értékben. Köszi az ötleteket! :)

2019. dec. 10. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Személy szerint én frászt tudok kapni az ilyen "egy pár vagyunk" meg "bff" ajándékoktól. Ez lesz az első közös karácsonyuk, most viszi először haza. Szóval nem is lehet valami régóta tartó kapcsolat. Ha együtt élnek vegyél nekik egy kotyogós kávéfőzöt vagy 2 bögrét, müzlis tálat, teaválogatást, stb, de semmiképp se fotós, szeretlekes páros cukiságot, mert ha szakításra kerülne a sor, akkor rém kellemetlen lesz ránézniük, használniuk. Ha nem élnek együtt, akkor vegyél 2 bögrét, akár egyformát vagy egy kicsit eltérőt, pakold meg csokikkal és egy doboz teára tedd rá, csomagold be aztán jól van az úgy. Vagy vegyél nekik hasonló határidőnaplókat /pepcoban olcsó/ figurás tollal.
2019. dec. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
74%

Én is a te helyzetedben vagyok :D

Moziba lehet venni ajándékjegyet, mi azt adjuk nekik a párommal. Összesen 4db-ot veszünk, szóval 2 filmet tudnak megnézni belőle. Ha 1500-al számolunk egy jegyet akkor is csak 6000 ft lesz.

21/L

2019. dec. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Mozi jeggyel nem tudsz mellé fogni.
2019. dec. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

[link]


Fondue szet? Nagynenemek kapnak iden, bár ők mini verziót egy üveg pezsgővel, apróságokkal össze csomagolva.

2019. dec. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Élmény, közös program. Mozi, szabadulószoba stb
2019. dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Durex ajándékcsomag
2019. dec. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
58%
Utolsónak igaza van 😀
2019. dec. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
29%
Te komolyan ezen gondolkozol? Illendosegbol bemesz a legkozelebbi drogeriaba osszeszedsz nem sajatmarkas hanem kicsit "megjobb" noi aztan ferfi szepsegapolas termekeket. Kb 2500-2500 ft ertekben. Melledobsz egy Boci vagy Milka csokit es le van tudva!!!!! Eszem megall h ezen gondolkozol. En pl pont ilyen ajandeknak orulok is,nem erdekel ha ilyen van nem hisztizek, orulok h eszukbe jutottam es en se foglalkozok a mas ajandekaval tobbet..
2019. dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Mi szabadulószoba kupont és vip mozijegyet adunk - természetesen mindkettő 2 fős és szabadon választható adott kategórián belül. Az egész így mindenestül + szép csomagolás is 20 alatt kijött, bár ők nem az a pár aki nagyon világba akarja nyáladzani hogy mennyire csúcs szupika szerelmecske párocska. :)
2019. dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!