Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ünneplőben karácsonykor?

Ünneplőben karácsonykor?

Figyelt kérdés

Szerintetek felvegyem a fehér blúzom, fekete szoknyám, harisnyám, csini cipőm szentestére?


17/L



2019. dec. 18. 08:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
31%
Hidegen hagy.
2019. dec. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%

Ezt vadidegenektől akarod megtudni? :-DDD

Hogyan öltözik fel a családod?

Ha apu-anyu kinyúlt melegítőben - akkor NE!

Ha meg mindenki más rendesen felöltözik, akkor nem kérdés a kérdésed... Gondolom, nem először lesz nálatok Karácsony... :-D

2019. dec. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Ha abban érzed jól magad, akkor vedd fel!

Egyébként - mivel ünnep - biztosan nem a tréningruhádban lennél.

2019. dec. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hova..
2019. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
en szepen fel szoktam oltozni karacsonyra, de ugy hogy kenyelmes is legyen, hiszen otthon vagyok (ha rokonoknal vagyunk, ott akkor is otthon vagyok)
2019. dec. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Szerintem muszáj lesz kiöltöznöm. Azért kérdezem tőletek, hogy érdemes-e hisztiznem ellene, vagy nem...

Otthonra és egész napra, ha valahova megyünk.

Köszi az eddigi válaszokat.

2019. dec. 18. 13:02
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

"érdemes-e hisztiznem ellene"

17 évesen???

2019. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Igen...nem szeretem az ünneplőt.
2019. dec. 18. 14:15
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem örülj neki, hogy kiöltözhetsz. Mi ugyanolyan ruhában vagyunk Karácsonykor is, mint máskor. Pedig tartjuk rendesen az ünnepet (legalábbis a legszűkebb családi körben), de sosem veszünk fel komolyabb ruhát. Pedig én szívesen vennék inget meg ilyenek, dehát szüleim szerint így kényelmes. Ha egyszer alapítok családod, én tuti hagyománnyá teszem a kiöltözést az ünnepre. Szerintem ez még inkább ad egy hangulatot az egésznek, feldobja. Na mindegy, ez van, anyámékat nem én fogom már 20 évesen megváltoztatni ilyen téren. :P
2019. dec. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Nálunk amíg a szülői házban laktam, mindig szép ruhában ültünk a karácsonyi asztalnál, pedig csak a kis család volt ott, tehát anyám, apám, hugom és én.

Mikor férjemmel összejöttünk, és az ő családjával közösen karácsonyoztunk, akkor nagyon meglepődtem, náluk sima otthoni ruhában voltak (nyilván nem rongyokban, de tréningruha és hasonlók). Ki hogy szokta meg.

2019. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!