Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan kell ezt a dobozos...

Hogyan kell ezt a dobozos ajándékot megcsinálni, ami most menő? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval angyalkázás van az iskolában és a lányom azt találta ki, hogy vannak ezek az ajándék/díszdobozok és azoknak a sarkát elvégják és így ha leveszi a tetőt az ember akkor szétbomlik. Ebbe szoktak tenni csokikat, képeket stb.


Ilyet próbált már valaki?

Működött?

Hogyan kell megcsinálni?

Milyen csokikat érdemes beletenni?


(Árkeretet idén nem kaptunk)



2019. dec. 19. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Én tavaly minden ismerősömnek ilyet csináltam, működött, nagyon tetszett mindenkinek. Ha már eleve kész dobozból van, akkor nagyon nincs vele gond, csak szépen be kell csomagolni, bele pedig a csoki és valami apró tárgy. Olyanokat tesztek bele, amit akartok, igazából az a lényeg, hogy össze lehessen csukni. :)
2019. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 az a baj, hogy a mi kicsi városunkban nem nagyon lehet készen kapni ilyet.

A bevágásokat mivel lehet megcsinálni? Olló elég?

2019. dec. 19. 14:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, ollóval simán be lehet vágni. Cipősdoboz pl jó, miután szét lett vágva, egy szép csomagolópapírral le kell ragasztani, hogy mégse cipősdoboz legyen... :) Utána lehet ragasztani bele a dolgokat. Cellux például tökéletes arra is.
2019. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2019. dec. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Szerintetsk egy iylen jó ötlet akkor?

Az az egyetlen baj, hogy nem tudom hol lehet venni ilyen dobozokat. Csinálni pedig nincs idő, mert holnapra kellene

2019. dec. 19. 15:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Van a városban pepco? Elvileg ott voltak mostanában ilyen papírdobozok, amit csak ki kell vágni. Ha nincs akkor vastagabb papír, mappa esetleg?

Szerintem jó ötlet, én is csináltam már ilyet ajándkba

2019. dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Exploding box a neve, de szerintem macerásabb annál, minthogy máról holnapra kész legyen, ha jól akarod megcsinálni.
2019. dec. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végülis az EuroFamily-ben volt egyedül. Se pepco, se penny, tesco, spar, dm, rossmann, papírbolt.
2019. dec. 19. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!