Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra van ötletetek mit...

Karácsonyra van ötletetek mit kérjek, ha 14 éves lány vagyok és gépem, telefonom, tokom van csak nem szeretnék könyvet, tabot, a mai menő dolgokat és ruhákat!?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ha látja valaki ezt az üzenetet kérlek írj mert fontos lenne!Tudom nem egyszerű ,de ezért kérek segítséget! Előre is köszönöm!

2016. dec. 3. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Gordeszka. Vasarlasi utalvany. Nemtok tobbet. Itt kb minden kifujt. Erdeklodesi kor?
2016. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen élmény? Téli szünetben szoktak lenni rövidebb tanfolyamok (korcsolya, nálunk van műanyag pályás sí is, ami azért mégis elérhetőbb árú mint egy síút), lovaglás, valamilyen téged érdeklő tanfolyam vagy workshop (kézműves, főzős stb).
2016. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Moziutalvány

Vásárlási utalvány a kedvenc ruhaboltodba

CD, DVD

(Könyvet miért nem?)

Valamiféle kozmetikum

Kisebb ékszer (pl. nyaklánc vagy fülbevaló)

2016. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

társasjáték


én speciel nagyon örülnék egy Catan telepeseinek, Carcassonének, vagy az Evolúciónak. Vagy Seasons, Hobbit, Ticket to ride, Andor, Bonsai... sorolhatnám még. Bármelyiknek örülnék, szívesen kipróbálnám.

2016. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!