Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hiányzik a karácsony, érez...

Hiányzik a karácsony, érez így más is?

Figyelt kérdés

Én evközben is szívesen beszélgetnék erről, de nincs kivel, mindenki a nyarat várja.

Imádom azt az időszakot, ilyenkor meg hónapokig szenvedek mer ilyen gyorsan elmúlt.

Tudom sokan utalják, én a nyárral vagyok így, nem vagyunk egyformák.

Nem igazán tudom mit kezdjek ezzel mer sokat gondolok az ünnepekre, még ha sok munkával is járt plusz sok pénzbe is volt, de nekem minden percet és minden forintot megér mindig..és évközben meg sokszor ezen jár az eszem.


2020. jan. 14. 21:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
Örülök, hogy elmúlt, sajnos alig több mint 300 nap, és újra a nyakunkon lesz... addig igyekszem kiélvezni a nyugalmat. :)
2020. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, érdemes lenne a Húsvétra koncentrálnod és bevezetned otthon a nagyobb ünneplést, mert akkor legalább 2 ilyen nagy ünneped lenne minden évben.

Arra is lehet sokat készülni, nekem egy kolléganőmnél akkora ünnep , mint a Karácsony. Ugyanúgy süt, főz, vásárol , készül, díszít, ajándékoz Húsvétkor.

2020. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%
Figyelj, én a nyarat várom, de jó az advent és az ünnepek is. Már várom
2020. okt. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ehhjj, de régi kérdés, pedig úgy emlékszem erre mintha múlt héten válaszoltam rá.


Ne aggódj már nem kell sokat várnod rá.

2020. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A visszaszámláló szerint 71 nap 😍
2020. okt. 14. 20:52
 16/19 A kérdező kommentje:

12#tudom, későn válaszolok de mi húsvétkor is ugyan úgy főzünk sütünk, együtt vagyunk, díszítek egy kicsit tojást festek stb de a karácsony mégis olyan más.

Halloweenre is szoktam készülni van pár lampásom, tököt faragok :)

2020. okt. 14. 20:56
 17/19 anonim ***** válasza:

Mindjárt itt van :)

Imádom a karácsonyt, egész évben erre várok. :D

2020. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Pár napja megláttam az első karácsonyi reklámokat, elkapott a depresszió. Alig várom a januárt. :(((

(11.)

2020. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Én viszont nagyon várom

De ennek a korai karácsonyi kirakosasnak stb én sem örülök

2020. okt. 16. 05:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!