Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinek mit vegyek karácsonyra?

Kinek mit vegyek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, még nincs itt a karácsony, de szeretek mindennel korán elkészülni. A kreativitásom 0. de 10 éves korom óta kötök-horgolok és viszonylag szépen rajzolok is. Az lenne a kérdésem, hogy az eddig meglevő/ eltervezett karácsonyi ajándékokat mivel egészítsem ki?


Anyukámnak szeretnék venni egy könyvet, mivel láttam hogy a boltban beleolvasagat. E mellé még egy fürdősót vagy valami hasonlót szeretnék venni és akkor ezzel meg is lennék.


Apukám mániákus buszgyűjtő, a garázsban álli is “néhány” 6-8 személyes kisbusz, édesszájú ès nagyon szeret utazni is. Lehet hogy valami buszos tárgyat veszek neki egy csokival.


A bátyám 21 éves, de egyáltalán nem tudom, hogy mit kéne neki vennem. Főzni szeret, de szakácskönyvet, ilyesmiket nem használ és minden dolgunk megvan a főzéshez. Szeretni a videójátékokat, de kb minden amit hord/használ drága. Gondoltam neki valami bögrére.


Féltestvérem 15 éves, lány. Neki valami arcmaszkot/fürdősót vagy valami szépségápolási terméket szeretnék.


Öcsém 11 éves, szereti a videójátékokat, és mostanában sokat játszik az among-us nevű játékkal ezért ebből horgoltam neki egy 40 cm-es plüssfigurát kékkel, mert ez a kedvenc színe.


Unokahúgaim 12 és 13 évesek és odavannak a lovakért. A fiatalabbnak esetleg valami könyvet nézek az idősebbnek pedig esetleg bögrét, de még majd gondolkozom rajta.


Barátnőimnek már nagyjából tudom mit veszek, de itt is elkél egy kis segítség.


Ui: Összesen 26000 Ft-om van, abból egy 15-maximum 20 ezret szánnék rá (nem elköltöttem, hanem sosem kaptam pénzt) és mindenképpen valami használható dolgot szeretnék nem pedig olyat amit kirak a komódra, aztán jónapot.


Válaszaitokat előre is köszi!



2020. okt. 17. 08:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Batyadnak vmi jopofa sutokesztyu? A tobbi ok.
2020. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Na, nem tudom miért törölték az előző kérdésed, jól beírtam hozzá egy csomó ötletet és amikor elküldtem, elveszett emiatt. Nem írom be még egyszer, de röviden: lovasoknak lovas karcképek - pl. [link] vagy [link] Ez sikerélmény, akár tud az ember rajzolni, akár nem. Vagy rajzolóknak egy skicckép, ami a grafittal való árnyalást tanítja meg lovas képen: [link]

Bátyádnak ha bögrét veszel, legyen legalább 3,5 decis, de inkább 4-5. Csinálhatsz is neki (és más alanyoknak is) saját festésű porcelán bögrét vagy tányért, csészét, müzlistálat. Lehet kapni égethető porcelánfestéket - üvegeset, filctollasat. Pl. édesapádnak festhetsz színes kisbuszokat a bögrére. Én Hobbyline üveges porcelánfestéket használtam ilyenre, nagyon időtálló és szép színű festék, bírja a mosogatógépet is. A lényeg, hogy a kevesebb több, ne mázold be az egész tárgyat, inkább csak pár minta itt-ott.

Srácoknak vehetsz UGEARS modelleket, pl. [link] vagy [link]

Ha kozmetikumot, bőrápolási terméket veszel valakinek, a [link] -n érdemes előre tájékozódni a felhasználói tapasztalatokról.

2020. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindkettőtöknek!


Utolsó! Külön köszi, az a karcolós nagyon tetszik és a bögréset is megcsinálom apukámnak. Az előbb is kiírtam ugyanezt a kérdést, de valamiért letörölték ezért írtam ki újra!


Természetesen mindenkinek megy a ✅

2020. okt. 17. 13:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

bátyádnak vehetnél adventi kalendáriumot, amiben fűszerkeverékek vannak. tavaly valami kézműves vásáron láttam magyarországon, de pont tegnap egy sonnentor nevű üzletben is (igaz én ausztriában élek nem tudom van-e ilyen mo-n)

az apukádnak megvehetnéd a gyűjtemény valamelyik darabját modellben, vagy ha ki tudod deríteni, mi volt a legelső saját kocsija, akár azt.

basszus az öcséd imádni fog, az ilyenek mindig telitalálatok (és adj hálát az égnek, hogy az among us kék figurája a kedvence, nem valami brutálisan komplikált és százezer részlettel rendekező fantasylény egy másik játékból-én nem vagyok ilyen szerencsés XD)

2020. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az adventi kalendáriumos nagyon tetszik! Az auto modelles is jó ötlet
2020. okt. 17. 15:17
 6/13 anonim válasza:
0%
Ajándékutalványt a mekibe
2020. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszi a válszt, de nem igazán eszünk gyorséttermekben
2020. okt. 17. 20:02
 8/13 anonim válasza:
46%

Szia

Az én nagybátyám is busz mániás és mi neki régi buszmaketteket veszünk


A bögre nm rosz de akk már vmi személyesebbet pl.: (azt hiszem a pamutlaboron lattam) olyan "fekete" bögre amibe ha forró vizet öntesz átalakul egy képpé amit te választhatsz ki


Az unokahugaidat vidd el egy meglepkek.hu-s lovas élményre (Vagy esetleg más élményre), hidd el imádni fogják! :) (bár némelyik kicsit talán borsos árú)

2020. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

8-as vagyok


A többi jo

2020. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt sosem értettem, hogy mi értelme van Karácsonyra adventi kalendáriumot kapni, hiszen azt pont előtte, december 1-24-ig lehet kihasználni. Tehát ha igazán ki akarná használni, akkor max. jövőre tudná, de akkor meg hol a meglepetés. Emlékszem, hogy gyerekként már az is bosszantó volt kissé, ha a Mikulás hozott adventi naptárat, hiszen már eltelt addig 6 nap "eseménytelenül". :) Vagyis sokkal unalmasabb egyszerre kapni +6 csokit, mint minden nap izgatottan várni, hogy vajon mi lesz benne. :) Pedig tényleg tök jó adventinaptár ötletek vannak, a dm-ben is szokott lenni teafilteres naptár - minden napra egy új tea pl., csak ezeket tényleg el kell kezdeni szerintem december 1-jén.
2020. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!