Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy valami személyeset kellene de egyelőre nincs ötletem mivel lephetném meg. Jól jönne egy pár ötlet még ha túl egyértelműnek tűnik is.

2019. dec. 16. 13:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Fél éves évfordulónkra egy bekeretezett közös képet kapott. Valami hasonlóan személyes dologra gondoltam, de nincs ötletem...
2019. dec. 16. 13:19
 2/7 anonim ***** válasza:

De mégiscsak te ismered. Mi semmit sem tudunk róla, hogy mit szeret, van e valami hobbija, Kedvenc virág, mit hord szívesen.

Pl : a lányom imádja a levendulát, a cicákat. Ilyen tárgyakkal nem lehet mellé lőni. A fiam szereti a kerékpározást, és a modell repülőzést. Ehhez kapcsolódó ajándéktárgyakat szoktam nekik csináltatni. Ilyen vonalon gondolkodj..

2019. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Hú, micsoda dzsentlemen vagy! Sztem írj neki egy szerelmes levelet, az ingyen van, papírt meg tudsz kitépni a matekfüzetből...
2019. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen kérdéseket🤦🏼‍♀️ Nulla info, de adjunk tanácsot...

Én személy szerint soha nem szerettem az ilyen ajándékokat, hogy “adok egy képet keretben azt’ jó lesz az személyes ajándéknak”. Semmi személyes nincs benne, csak nincs kedve az illetőnek foglalkozni az ajándékkal, meg nem tud jobbat kitalálni.

Én ettől sokkal jobban örültem egy doboz csokinak. Ha tudja mit szeretek, az is szemèlyesebb...

Szóval ha magamból indulok ki, én bármikor örülök az ékszernek például. Dehát nem tudjuk a barátnőd miket szeret, milyen a stílusa...

2019. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zsani05 válasza:
0%
Szia! Itt találhatsz ötleteket: www.lillaeszsani.blogspot.com 😘😘
2019. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Látom ki kellett emeleni a kérdést, mert azóta sem jött meg az ihlet. Valóban elég nagy baj, hogy több mint fél év után még mindig nem ismered a párod annyira, hogy egy karácsonyi ajándék ötletet megugorj.

Na de mindegy.



Ha csak nem 15 éves vagy, szerintem hanyagold ezt a cuki közös fotó ötletet. Ez egyszer jó volt. És inkább valóban évfordulós, Valentin napos a történet.


Karácsonyra vehetnèl neki valami hasznos dolgot. Azt mondani sem merem, hogy biztosan említett valamit, aamire szüksége lehet, mert gondolom ezekre nem figyeltèl, akkor sem ha mondta. De pl ilyenekre kell gondolni: parfüm, táska, ékszer, új hajvasaló, esetleg a hobbijához kapcsolódóan valami olyan kiegészítő, ami mèg nincs neki, kozmetikai termékek.


Te ismered, neked kell tudni hogy minek örülne. Mi csak általános ötleteket tudunk adni. Hiába írom hogy hajvasaló, ha lehet közben göndör a haja... Szóval érted!

Remélem sikerül neki örömöt okozni valamivel, és jövőre kicsit jobban figyelsz arra, hogy mire vágyna! Úgy könnyebb leszy hidd el!

2019. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
valami szép tárgy, karácsony előtt sok ilyen van. Toll valami jó
2019. dec. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!