Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Idén ti is legszívesebben...

Idén ti is legszívesebben kihagynátok a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Lassan november kozepe van, ilyenkor mar nehany helyen nyitnak a karacsonyi vasarok kikerulnek a fenyek, forraltbor, meg az egesz keszulodesnek van egyfajta hangulata. En jelenleg kulfoldon dolgozom, de most oszinten elgondolkodtam rajta, hogy megeri-e egyaltalan hazamenni, ha karantenba kenyszerulok, es utana visszautazaskor lehet szintén lenne karanten. Emellett idosebb rokonaim mar amugy sem elnek, akikk regebben öröm volt a készülődés, na meg a virushelyzet miatt ugyis egy csomo lemondassal jar az egesz. Ti hogyan terveztek? Lesz karacsony, csak mondjuk az idosebb csaladtagokat nem latogatjatok meg? Ha nekem elnenek a nagyszuleim, biztos hogy csak telefonon tartanank az unneoeket. Valahogy az ő életük fontosabb lenne, mint hogy most 3 nap erejéig megjatsszuk, hogy mennyire szereti mindenki a masikat.

2020. nov. 10. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
én idén inkább a koronavírust hagynám ki
2020. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
Első, az sajnos nem fog menni, azt nem mi döntjük el... :/
2020. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mindneki kihagyna. De sajnos muszaj alkalmazkodnunk a helyzet, es ez alapjan lemondani kevesbe fontosabb dolgokrol. Egy masik posztban pl egy nagymama irta, hogy ő biztos nem mond le semmirol, nem lesznek kevesebben egyutt karacsonykor. Csak ilyenkor ne caodalkozzunk ha nem valtoznak a szamok.
2020. nov. 10. 18:36
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Rendszerint megőrülök a karácsony hangulatáért, a fényekért, fenyőfáért, imádom. De mivel elfogytak a rokonaim, a szűkebb család meg ellesz nélkülem is rizikó mentesen ünnepelek. Főzök finom kajcsit, kevés süti és kétszemélyes karácsonyi buli. Szuper lesz, alig várom!
2020. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Eddig is kihagytam.
2020. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk semmi sem lesz másként
2020. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én haza akarok menni. Tesztekre pénz van félrerakva. Itt, Hollandiában csak javasolják a 10 nap karantént visszaérkezés után. De ez végülis mindegy, mert most amúgy sem dolgozom, segélyen vagyok.
2020. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem, én jobban várom, mint az előző években.
2020. nov. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hagynám ki, mert eleve szeretem a karácsonyt és a különleges atmoszféráját, hangulatát.

Oké, idén nem lesz karácsonyi vásárlátogatás meg nagy összejövetelek, de ettől függetlenül még lehet szép emlékekkel teli egy ünnep.

Na meg hátha idén végre havas ünnepünk lesz, minden évben reménykedek a fehér karácsonyban.

2020. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön élek (egyetem) és nem fogok hazamennyi karácsonyra. Nálunk hagyomány egy nagy családi vacsora, amikor mindenki (10 fő mínusz én) összeül, mert nálunk tényleg szerető család van, szóval nem megjátszás.

Ezt idén is meg szeretné tartani mindenki, de úgy egyeztünk meg, hogy a karantén miatt én kihagyom.

Vigasztalásul a barátom meghívott az ő családjukhoz (helyiek), szóval legalább megismerem a nagybátyját és a nagyszülőket.

Nem szeretném a vírus miatt kihagyni az egész ünnepet, még így is lehetnek szép emlékek.

2020. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!