Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Idén ti is legszívesebben...

Idén ti is legszívesebben kihagynátok a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Lassan november kozepe van, ilyenkor mar nehany helyen nyitnak a karacsonyi vasarok kikerulnek a fenyek, forraltbor, meg az egesz keszulodesnek van egyfajta hangulata. En jelenleg kulfoldon dolgozom, de most oszinten elgondolkodtam rajta, hogy megeri-e egyaltalan hazamenni, ha karantenba kenyszerulok, es utana visszautazaskor lehet szintén lenne karanten. Emellett idosebb rokonaim mar amugy sem elnek, akikk regebben öröm volt a készülődés, na meg a virushelyzet miatt ugyis egy csomo lemondassal jar az egesz. Ti hogyan terveztek? Lesz karacsony, csak mondjuk az idosebb csaladtagokat nem latogatjatok meg? Ha nekem elnenek a nagyszuleim, biztos hogy csak telefonon tartanank az unneoeket. Valahogy az ő életük fontosabb lenne, mint hogy most 3 nap erejéig megjatsszuk, hogy mennyire szereti mindenki a masikat.

2020. nov. 10. 17:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mi mar csak 4en maradtunk, idosek voltak a nagyszulok, rokonok, volt aki pedig sajnos rakban hunyt el. De persze nem a nagy csaladtol lesz unnep az unnep, nalunk sose volt ilyen oriasi karacsonyozas, mint nehany csaladban. Maximum 10en voltunk, de annak is mar sok-sok eve. Most hogy egyre inkabb kezd revanssa valni, szeretnek meg is hazamenni. De a karantent jo lenne elkerulni...
2020. nov. 12. 12:40
 12/16 anonim ***** válasza:
11: Azt pedig csak teszttel lehet, úgy, hogy legalább az egyik otthon készül, vagy ha üzleti ügyben mész. Hacsak nem enyhítenek addig, és fogadnak el ismét kettő külföldi tesztet. De erre szerintem nem sok esély van.
2020. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk úgyanúgy fog menni minden. Közösen a család, ez számunkra a legfontosabb. Mamánk is itt lesz ugyanúgy. Nekünk ez a karácsony, egy vírus miatt nem fog nálunk megállni az élet. Már régóta megy ez a vírus mizéria és ha olyan nagyon fertőz akkor már biztos el is kaptuk. A szeretet mindennél fontosabb.

Persze mondjuk ez nálad más, mert te külföldön élsz. Őszintén szólva én nem jönnék haza, ezt a napot máskor is betudnánk pótolni.

2020. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Kincső4 válasza:
94%
Nem. Szeretem a karácsonyt.
2020. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem.Én várom a karácsonyt mint minden évben.
2020. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Dorci1999 ***** válasza:
100%
Nem. A karácsony az év egyik legszebb ünnepe. Még ha nem is lesz ünnepelve a szűkebb rokonságban (a nagyszüleim egészségének megőrzése miatt), akkor is megvan a maga csodálatos hangulata, pl: az utcán égőkkel díszített házak, karácsonyi zenék, mézeskalácsillat, karácsonyfa a lakásban, plázákban a díszítés és a karácsonyi termékek, esti csend az utcán stb.
2020. nov. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!