Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Reménykedhetünk benne,hogy...

Reménykedhetünk benne,hogy karácsonykor összejöhet a tágabb családi kör is vagy akkor is lesznek megszorítások?

Figyelt kérdés
2020. nov. 29. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Szubjektív megítélésem alapján csak megpróbálja a kormány megetetni az emberekkel, hogy enyhítés lesz. Ennek következtében elindulnak az emberek reményektől felbuzgóan vásárolni, a kormány pedig ha megtömte a zsebét bejelenti az előtte való napokban, hogy mégsem lesz enyhítés.


Persze ez csak egy saját vélemény, ne essetek nekem légyszíves.

2020. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Lesz enyhítés, nem fognak egy csomó bevételről lemondani. Szerintem 2 ünnep között is lehet menni mindenhova, mivel akkor is sok lóvét vernek el az emberek. Aztán majd januárban megint kezdődik elölről, márciusig biztos.
2020. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen számokkal jó ha szigorítás nem lesz.
2020. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó, a számok totál fiktívek... Ugye te sem hiszed el, hogy nyáron a napi fertőzöttek száma ilyen 1 és 10 között volt (míg verte a nép a lóvét a Balatonon egymás nyakán) addig mostanra újból "fellángolt" a vírus. Ez nem a Paula és Paulina. Létezik a vírus ez tény, de ebbe van színezés is... Egyébként 3 napja mondtam, hogy karácsonyra tuti megnyitnak mindent, rá másnap Viktorka már hintette is el, hogy hát karácsonyra meg a készülődésre tervbe van véve a nyitás... Hidd el, ha annyira de annyira rossz lenne a helyzet, akkor követnénk Ausztriát (ahol sokkal kevesebb fertőzött van mint itthon és ez tavasszal is így volt) de nem lesz itt semmiféle szigorítás. Január 1 után kezdődik elölről majd a dolog, max azt mondják hogy csak éjjel 1-ig lehet az utcán lenni január 1-re virradóan.
2020. nov. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen mindegy, hogy fiktívek e vagy sem. Ezekre hivatkozva döntenek bármit is.
2020. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Könnyen el tudom képzelni, hogy lesznek enyhítések, de a nagyszülőkkel már megbeszéltük, hogy idén ez kimarad. Nektek nincs egy csomó koronán átesett ismerősötök, hogy még mindig fiktívnek gondoljátok a számokat? Nekem csak a szűk baráti körömből öten kapták el, egy srác kórházba is került (szerencsére már felépült), egyiküknek meg úgy tűnik, hogy maradandóan károsodott a szaglása. Lassan van oltás, most már inkább kibírok ennyit, aztán majd megyünk húsvétra, max tovább maradunk.
2020. nov. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Egész családi kör átesett nálunk ősszel a koronavíruson.

Mi már immunisak vagyunk így bátran összeülhetünk.


Pont azoknak kéne vigyázni akik még nem kapták el.

2020. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os

Senki nem vonta kétségbe a vírus létezését. De érdekes, mert a mai hírek már csökkenő tendenciát mutatnak... Milyen érdekes, jön a karácsony és persze csökken. Januárban majd szintén emelkedni fog... A számokat kozmetikázzák, ez totál egyértelmű, amit ők maguk is elismertek. Ha pozitív volt a teszted de szívrohamot kapsz, autóbalesetet szenvedsz, megfulladsz egy tóban stb., akkor te koronavírusban haltál meg. Ez neked nem fiktív adat?

2020. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!