Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mikor kezdtek el karácsonyi...

Mikor kezdtek el karácsonyi filmeket nézni, hogy hangolódjatok az ünnepekre?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 06:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Szenteste. De idén ez kimarad nálam.
2020. nov. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Én már november közepe óta nézem
2020. nov. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem soká indul a buli.
2020. nov. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Amikor leadja a tv. :D


Régen egyébként már halottak napjától kezdve csak karácsonyi filmeket nézegettem, állandóan töltögettem lefelé őket mindenhonnan.


Ma már nem olyan nagy élmény ez, van egy két örök kedvenc amit nosztalgia miatt megnézek majd de ilyen őrült film nézegetésbe nem kezdek. :D

2020. nov. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeretem a karacsonyi filmeket, inkabb zeneket hallgatok.
2020. nov. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Karácsonykor is kerülöm őket, mint a leprát, a családommal inkább pár feles után meg szoktunk nézni valami trashhorrort vagy még trashebb akciófilmet. A karácsonyi filmek kevés kivételellel (például Az élet csodaszép) elviselhetetlenek. Az egyetlen igazán jó karácsonykor játszódó film a Tágra zárt szemek, de azt nehéz lenne karácsonyi filmnek nevezni a 15 perces orgiajelenetével.
2020. nov. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
úgy vagyok vele, mint #5. A filmek többségét kihagyom, viszont karácsonyi zenéket szoktam hallgatni. Idén ezt egy hete kezdtem el, tehát kb. egy hónappal karácsony előtt. :)
2020. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy így felhoztad ma :) az ajtóra a díszt is holnap vagy ma este fogom kitenni. :)
2020. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem rendszer szintű nálam. Ha van olyan, amit még nem láttam, és van kedvem hozzá, akkor megnézem, de ez is olyan 1-2 héttel Karácsony előtt, mert ha nagyon korán bezsong az ember, akkor ráun az ünnepre, mire odakerül. Amúgy inkább a komoly filmeket szeretem, thrillerek , drámák stb., vagy meccseket nézek, mert azok lesznek közvetlenül az ünnepek előtt és alatt is. Persze nem mondom, hogy az nem fér bele egy-két Karácsonyi film nálam, csak szerintem nem ezen múlik a hangulat, inkább csak a háttérzajnak szoktak menni nálunk ezek a filmek.
2020. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi ma kezdjük nézni.
2020. dec. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!