Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nagyon nem szeretem a karácson...

Nagyon nem szeretem a karácsonyt, az egész vackot. Itt az adventi időszak, családi hangolódás. Én pedig nem vagyok hajlandó menni, és végig szenvedni. Nem elég kompromisszum, hogy nem vágok fejeke, mert nem vagyok ott?

Figyelt kérdés

Ateista vagyok, nem is kicsit. Várni Jézust, példabeszédek, amik röhelyesek, mert az új évre szánt csomagot senki se tartja... Még a család vallásos fele sem.

Szóval a bort iszik és vizet prédikál dologhoz nem szeretnék asszisztálni.

(a materialista, vegyél, többet és többet hajcihő is kiidegel)


2020. dec. 6. 11:45
 1/2 anonim válasza:
Fogd a Covidra... Most megteheted. Megmondod a Covid miatt nem mész, hogy véletlenül se kapják el tőled...
2020. dec. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

en gyakorlo katolikus vagyok es boldog. Konnyebb hinni amugy, mint egy eleten at tagadni.

Bort iszik vizet predikal. Van rossz pap igen. Es? Ők majd elszamolnak a hibajukkal. Jezus nem az egeszsegesekert jott hanem a betegekert. Akik lelkileg beka segge alatt vannak.

Mit foglalkozol a pappal? Ahol ember van, ott van bűn is. Jezus se mondta, hogy Egyhazaban nem lesznek botranyok.

A konditerembe se mesz el akkor, mert cingar ferfiak jonnek ki? Bort isznak es vizet predikalnak azok is.

Vagy a korhazba? Mert nem gyogyul meg mindenki? Pedig az lenne a normalis.

Senki nem tokeletes. Mindenki kuzd onmaga ellen, es a lenyeg nem az hogy mennyi alszent van a templomba. Az az ő bune, azzal majd ő szamol el. A lenyeg, hogy mindannyian jobbak akarunk lenni.

2020. dec. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!