Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan hangolódtok a karácsonyra?

Hogyan hangolódtok a karácsonyra?

Figyelt kérdés

Lassan itt a karácsony, de még mindig nem vagyok abban a tipikus karácsonyi hangulatban, ami minden évben már november végén elkap. Ebben nagy szerepet játszik az is, hogy most nem járok suliba, pedig tök jól meg szoktuk ünnepelni a karácsonyt.

Ti hogy vagytok?



2020. dec. 6. 21:02
 1/7 anonim válasza:
31%
Nálam is ez a helyzet. suliban lennék akkor sztem már ráhangolódtam volna. ez a covid hibája sztem
2020. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ráér karácsonykor karácsonyi hangulatban lenni.
2020. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Vannak Youtube-on nagyon jó karácsonyi hangulatú jazz mixek, én azzal. Szoktam csinálni forrócsokit, van egy pár tuti házi receptem hozzá, amihez nem is kell nagy tudomány. Ezután bekuckózok a kanapéra egy pihe puha pléddel meg a forró csokival és nekem ez elég. Persze az is kell hozzá, hogy ilyenkor már kinn van 1-2 karácsonyi dekor, adventi díszek, ilyenek.:)
2020. dec. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
74%
Egész nap a Christmas FM-et hallgatom. :)
2020. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Nekem meg pont, hogy így van karácsonyi hangulatom, hogy nem vagyok suliba.

Nálunk a suliban nincsenek sose megünnepelve a dolgok, itten téli szünet előtti utolsó nap is tanulunk délután 3-ig.


Ugyanígy van a nyári szünettel is, nincsen lazítás, helyette ismétlünk és feliratják velünk mit nézzünk át a nyári szünetben.

2020. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még.

Épp most találtam egy jó lejátszási listát youtube-on (akit érdekel csak ezt írja be: Christmas songs - Holiday Music 2020), azt hallgatom. Itt találtam rá a Pentatonix-ra, akiknek egy csomó karácsonyi zenéjük van.

Plusz ma még a családdal sütögettünk, és most próbálom rávenni őket, hogy nézzük meg a polar expresszt, mert rég láttam :D

A zenék tényleg segítettek nekem a karácsonyra hangolódásban, már egészen izgatott vagyok :)

2020. dec. 7. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as légyszi megosztanál egy forrócsoki receptet? ❤
2021. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!