Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki lesz még hozzám hasonlóan...

Ki lesz még hozzám hasonlóan egyedül az ünnepekkor? Mit fogok csinálni?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem gondoltam volna, hogy megélem ezt, de egyedül leszek karacsonykor, és szilveszterkor is. Legszívesebben felhúznàm magamat az első fára ettől a gondolattól. A családomat féléve nem láttam, nem tudnak hazajönni a határzár miatt(csak apàm dolgozik jelen pillanatban egyéb okok miatt, édesanyám nem, tehát ő karantént kapna, meg mi is, azt meg nem akarjàk vállalni, a többi rokonom meg nem tart semmilyen ünnepet). Párom van, de nem élünk együtt, és egyébként is állandóan dolgozik, szóval valószínűleg ünnepekkor is a munkahelyén lesz(persze megértő vagyok). Barátaim vannak, de mind a családjukkal lesznek. Szóval itt leszek tök egyedül. Ki lesz még így hozzám hasonlóan? És mit fogtok csinálni? Én valószínűleg csinálok valami finom ebédet, meg valami süteményt, ezekkel el fog menni pár óra. Nézek karácsonyi filmeket, és közben szerintem megiszok mondjuk egy kis bort, este felé talán zenélgetek is. Szilvesztert és újévet is hasonlóan tervezem tölteni.
2020. dec. 8. 09:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Mit fogtok csinálni?*
2020. dec. 8. 09:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Filmezek, netezek, eszek, iszok. Iszok. Iszok. Iszok.
2020. dec. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is egyedül leszek és erre csak egy megoldás létezik: be kell baszni mint az albán szamár
2020. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szexpartnert keresek általában.
2020. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Az nem ér, mert akkor nem vagy egyedül!
2020. dec. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
dehogynem , lélekben :(
2020. dec. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kitartást mindenkinek! :D
2020. dec. 9. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!