Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan cselekednétek karácsony...

Hogyan cselekednétek karácsonykor?

Figyelt kérdés

Arról van csak szó,hogy szüleim szeretnék ha velük lennék karácsonykor és én is örülnék ennek.


Ritkán látjuk egymást mert 210 km a távolság,de ez most nem is lenne hátrány.


Nem tudom,hogy elmenjek e a vírus veszély miatt.

Ti mit tennétek?



2020. dec. 12. 09:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy annak a facebookos írásnak bizony a világon semmi köze a járványhelyzethez.
2020. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Melyikre gondolsz?
2020. dec. 13. 15:38
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát amit itt valaki belinkelt.
2020. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Fabrizia1000 válasza:
77%
De, nagyon is van köze, példabeszéd árról, ha nem, vagy későn mész, esetleg nem találod életben az illetőt. Persze a covid miatt még így is erősen megfontolandó ! Jó döntést, és szép Karácsonyt kívánok ! Nóra
2020. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A történetben szó sincs a járványról.

Arról szól, hogy egyeseknek mennyire nem számít még a saját anyjuk sem (hogy a többi rokonukról ne is beszéljünk), még karácsonykor sem - míg mások nem is csak a saját családjukkal, hanem még a szomszéd nénivel is szívesen törődnek, mégpedig nem csak karácsonykor.

2020. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és az empátiát,büszke vagyok rátok,hogy átéreztétek a helyzet súlyát.


Elmegyek és velük tartom a karácsonyt,csak szokott olyan gondolatom lenni,hogy nem kizárt,ez lesz az utolsó.

Ritkaság, de minden szempontból kiváló a kapcsolatunk,óriási szeretet van köztünk.


Sok félelmem van mert kezelt mentális beteg vagyok,nagyon félek,hogy valamikor ők is meghalnak, teljesen független lettem,de ha bekövetkezik,nem fogom tudni kezelni.

2020. dec. 13. 20:05
 17/19 anonim ***** válasza:

"csak szokott olyan gondolatom lenni,hogy nem kizárt,ez lesz az utolsó"

Épp ezért menj. De vigyázz rájuk (maszk, stb.).


"ha bekövetkezik,nem fogom tudni kezelni"

De igen, csak most még nem tudod elképzelni sem, hogy hogyan lesz lehetséges. Én se tudom, hogy hogy éltem túl, amikor 13 éves koromban meghalt az édesapám... de itt vagyok.

De most ne is foglalkozz ezzel, egyelőre mind itt vagytok egymásnak.

2020. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
PCR teszt utazás előtt 2 nappal, ha negatív, akkor onnantól már ne menj sehova utazásig.
2020. dec. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm,akkor így lesz.
2020. dec. 14. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!