Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek helyesen cselekedn...

Kornikus00 kérdése:

Szerintetek helyesen cselekednék ha ?

Figyelt kérdés
Szerintetek van így értelme az életnek? 35F vagyok de nem vittem semmire (azt most hagyjuk hogy miért, életképtelen vagyok az én hibám tudom) az életbe. Nincs semmim, se házam se jogsim! de nem is akarok már küzdeni semmiért ekeg van, eszem sincs hozzá nem megy! Gondolom nem lep meg titetek hogy nem kellek a nőknek,ez nem újdonság, de muszáj kiírnom. És szerintem 35 már sok, és ahogy szokták mondani bizonyos kor felett az ember nem változik, hát szerintem se fogok már és nem is akarok. Magam megöregedni nem akarok, de nem kell egy okádék férfire hasonlító 45 éves iglnytelen nő se aki esetleg elfogadna. Köszönöm de nem! Szerintem már mindennel elkéstem, 35! Ùristen és nincs semmim, se, ház se jogsim semmi. Nem is nézek már ki olyan jól. Így csak szenvedek. Nem kell segítség se tanács, se pszihológus. nem azért írtam ki hogy figyelmet vonjak magam után. Ma reggelig gondolkoztam nem tudtam aludni, azon hogy meg kénebtennem már amit egy jó ideje tervezek. Na most szerintetek is jó az érzésem, logikusan gondoljozok? De ha de mégis nem teszem meg, és elmegy 5 év ugyanígy, nem akarom mentálisab tönkre menjek vagy valami mebtális bajt kapjak és elzárjanak otthonba, és nem várni míg hajléktalan legyek. Logikus ha inkább a halált választom?
2020. jún. 26. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Abszolút logikátlan a Te helyzetedben a halált választani.

Madách Imre már régen megírta Az ember tragédiája zárómondataként: "Mondottam ember: küzdve küzdj és bízva bízzál!"

2020. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Logikátlan lépés lenne. Az öngyilkosság kb. csak abban az esetben logikus, ha 100%-ig gyógyíthatatlan beteg vagy és ki akarod hagyni a legszenvedősebb részt.
2020. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!