Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nagy családosok! Nálatok hogy...

Nagy családosok! Nálatok hogy van az ajándékozás?

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 21:25
 1/3 anonim válasza:
100%
24.-én este a fa előtt a család, mindenkinek az ajándéka a fa alatt, neve rajta, közösen ki bontjuk és igazából ennyi. Nálunk csak a gyerekek kapnak, a családban a felnőttek már nem adnak egymásnak
2020. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5-en vagyunk tesók, nekem van csak gyerekem (4), de párja csak a legkisebbnek nincs. Mindenki ad ajándékot mindenkinek, változó mértékben.

Általában 24-e a szűk családé, tehát mi pl csak 6-an vagyunk a férjemmel és a gyerekekkel, 25-én hozzánk jön mindenki, mert nekünk van a legnagyobb nappalink, meg én vagyok a tyúkanyó a családban. 😊

2020. dec. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamikor 24-én kis család, 25-én nagy család, máskor fordítva; 26-án a legeslegközelebbi barátok.
2020. dec. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!