Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Illik 24-e délutánján (vagy...

Illik 24-e délutánján (vagy kora délután 1-2) körül boldog karácsonyt kívánni?

Figyelt kérdés
Igazából ez az első, hogy ilyet kell csinálnom, és egy baratnőm szeretném felhívni. Illik már olyan ‘’korán’’ ??

2020. dec. 20. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minden további nélkül.

Sőt, ha nem közeli családtag vagy, akkor inkább kora délután, mint a nagy ünneplés közepén, este.

2020. dec. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már 24-én délelőtt is szoktam.
2020. dec. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyenkor szoktam. Illik persze
2020. dec. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze
2020. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze. 18-án dolgoztam utoljára idén, mindenki mindenkitől úgy köszönt el, hogy boldog karácsonyt kívánt.
2020. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hú nekem volt olyan egyszer, hogy 24-én mondtam egy ismerősömnek, hogy Boldog karácsonyt! Ő meg letolt, hogy nincs is még karácsony. Azóta nem merek senkinek írni aznap.
2020. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-ra:

Na, az ilyennek soha többé nem kívánnék boldog karácsonyt!

2020. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele! 25-e a családé, mi általában aznap nem is telefonozunk, csak társasozunk, beszélgetünk, megnézünk egy karácsonyi filmet, sétálunk... (hacsak nincs valami halaszthatatlanul fontos dolgunk). Ilyenkor mást se fogok a kívánságaimmal zaklatni.


Az osztály társaimnak tanáraimnak/munkatársaimnak is mindig az utolsó munka/tanítási napon kívánok/kívántam boldog karácsonyt, aki megsértődik az meg menjen vissza bölcsibe. Másnak 24-én délután.

2020. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!