Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Otthon elkészíthető karácsonyi...

Otthon elkészíthető karácsonyi ajándékok?

Figyelt kérdés

Karanténban vagyunk, ezért nem tudtam elmenni semmilyen üzletbe ajándékot venni a szüleimnek, az sem megoldható, hogy valakivel vetessek, ezért gondoltam otthon készítek valamit, de semmi ötletem. Eddig gondolkodtam, de nem találtam semmi használhatót... Sütni nem tudok úgy, hogy ne vegyék észre. Valami ötletek?

16/L



2020. dec. 21. 13:38
 1/4 anonim válasza:
100%

Pár éve rajzoltam nekik naptárat. Nagyon bevált, nagyon jó ajándék lett.

Csak egy sima vázlatfüzet kell, beosztod a hónapokat és ennyi. Ha esetleg nincs türelmed 12 rajzhoz, akkor fotókat is ragaszthatsz a kép helyére. Akár újat, akár egy régebbit.

Ha tudsz varrni esetleg, akkor szerintem nézz szét pinteresten, ötletek százai vannak ott.

Így nehéz, hogy nem tudjuk, mi van otthon, de hátha adtam vmi ötletet.

2020. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
68%
Saját készítésű társasjáték? Utalványok, amiket később beválthatnak (szemétlevivés, közös film, ilyesmi)?
2020. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket! Jöhetnek még.

Otthon van néhány kézműves cuccunk, mert anyum szereti az ilyeneket. Lehet, varrok nekik valamit.

2020. dec. 21. 16:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy van-e festő készleted, ha van készíthetsz festményeket is akár kisebb, akár nagyobb méretben lapokra(ha nincs vászonod). Tojáshéj mozaik képek is szépek tudnak lenni, viszont időigényesek. Párnát is készíthetsz vagy valami aranyos figurákat/díszeket gipszből.
2020. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!