Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van itt olyan, aki magányosan...

Van itt olyan, aki magányosan tölti a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Ha igen, arra gondoltam, hogy itt a kérdésem alatt, itt lehetne beszélgetni, bármiről. Hogy éli meg ezeket a napokat, miért magányos? Hogy tölti az időt, tesz e bármi ünnepiest, lehetne itt a kérdés alatt is beszélgetni, vagy akár priviben azoknak akik akarnának.

2020. dec. 21. 23:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mozgássérülteknek segít a www.meosz.hu (ne add fel, légy szíves!)


De miért nem írod be a google-ba, hogy "Larsen syndroma és Prader Wili szindroma"?! BIZTOSAN VAN VALAMI GYÓGYMÓD!


Ne lásd ennyire reménytelennek a helyzetedet!

2021. dec. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Rokkantként is megtalálhatod az örömödet az életben. Gondolkodj el azon, hogy mi az ami örömet okozna. A fizikai betegség okés, de az öngyilkosság az márpedig lelki okok miatt van, azért is segíthet a lelki segélyszolgálat.
2021. dec. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A Meosz sem tud le vinni egy lift nélküli 3 emeleti lakásból. Ráadásul már egy éve le járt a személyi igazolványom. Azt se tudtam mai napig elintézni. A Meosz sem tudott el vinni az okmány írodába. A Család segítő sem válalkozott hogy le vigyenek a 3. emeleti lift nélküli saját lakásomból. A 116-123-as lelki segély szolgálat sem tud segiteni. Hogy mit keresek egy lift nélküli harmadik emeleti lakásbán mozgássérültként? Csupán csak annyit hogy amikor még megörököltem a lakást akkor még nem voltam mozgássérült. 2., A lakás megöröklése után, egy baleset következtében lettem mozgássérült.
2021. dec. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!