Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan telik nalatok a karacso...

Hogyan telik nalatok a karacsony 24, 25 es 26-i napok ?

Figyelt kérdés
Bekesen telik vagy vannak veszekedesek is?
2020. dec. 23. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Mi 5-en leszünk összesen karácsonykor (ebben benne van 1 gyerek is).

Szerintem lesz egy kis alapfeszültség,nem lesz olyan,mint pl.a tavalyi vagy a tavaly előtti.

De remélem nem lesznek veszekedések

2020. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Mi minden évben utazunk a rokonokhoz ilyenkor. Lényegében 3nap utazás. De idén a covid miatt itthon maradunk. Furcsa lesz.
2020. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Az idei még nem telt el. Akármi is lehet, ami nincs tervezve.
2020. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
18%

Összejön a család. Egy 3x3-as szobába. Majd lekapcsolom a villanyt, s tömegbunyó lesz. Leverjük egymáson az egész éves sérelmet. Mivel sötét van, nem tudod, hogy kivágott pofán

.

2020. dec. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
96%

Végigdolgoztam az évet, ma fejeztem be idénre a munkát, de ezelőtti hetekben már nagyjából sikerült mindent elrendeznem:takarítás, dekorációk kirakása, bevásárlás, ajándékok, karácsonyfa vásárlás. Anyu ma süti a bejgliket, sütit, holnap ő készíti az ünnepi vacsorát. Amíg ő főz, mi feldíszítjük a fát, kb. 16-17 óra körül megajándékozzuk egymást, utána vacsorázunk, majd filmet nézünk, éjféli misére szintén menni szeretnénk, minden évben megyünk. 25-én a délelőtti Karácsonyi misére elmegyünk közösen, utána tévézük, pihenünk, rokonok jönnek, 26-án pedig mi megyünk rokonokhoz.

Nem lesz veszekedés szerintem, mert ami lesz, lesz, ami kimaradt, azon meg felesleges idegeskedni, illetve a vacsora miatt se idegeskedünk, olyan ételt eszünk, amilyenre sikerül. semmi se lehet örökké tökéletes.

2020. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

valahogy így...

👫👨‍👩‍👧‍👦🎄🎁🥳🥐🥘🥣🍤🍻🥂🍷🍾🍰🧁🍨🍧🍫🥧🍬🍭🍮🍖🥖🥨🤪🤢🤮🤩🤑😴

2020. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs rokonság (illetve van valamennyi, de nem tartjuk a kapcsolatot). Szóval nem lesz nagyon másabb, mint eddig.

24-én párom testvéreivel és a családjukkal lesz ebéd, este átjövünk az én szüleimhez. Éjfélkor vagy 25-én napközben misére megyünk. Idén nem éneklünk kórussal, illetve nem zenélek, szóval ennyivel egyszerűbb lesz. De így nagyjából ennyi.

2020. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
holnap,24-én délután-estefelé elmegyünk nagymamámhoz közös ebédre unokatesómék ,keresztszüleim társaságában,ajándékátadás után hazajövünk. 25-én itthon lesz kaja, idén úgy döntöttünk, jó lesz hidegtálat rendelni, kevesebb meló marad az ünnepekre. Egyébként a fát már feldíszítettük tegnap, mert akkor volt itthon mindenki, holnap még apa dolgozik délelőtt... 26-án szerintem szintén csak itthon leszünk, a másik mamámhoz nem megyünk,mert ő fél a vírustól :/ majd vasárnap meg elutazok húgommal anyukámhoz (apával lakunk) ,pár napra. 20/L
2020. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

+ kiegészítés: sütöttünk úgy 4-5 féle sütit, meg mama is csinált bejglit,úgyhogy lesz kaja bőven, nála holnap a menü valami ilyesmi lesz: húsleves, töltött káposzta, fasírt valamilyen salátával és sült csirke rizibizivel. desszertnek pedig a sütik valamelyike :)

Nálunk itthon műfenyő van, most vettünk rá hósprayt,tök jól néz ki így .A házat már úgy 1,5 hete kidíszítettük (panelban lakunk), égősorok kerültek több helyre is.

előző voltam:D

2020. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk vér is folyik karácsony első napján.


Ugyebár vacsorára szoktuk hívni rokonokat de faterom addigra magába önt 2 liter bort és még a pálinkából is iszik.

Aztán természetesen utána folytatja tovább az ivást a vendégekkel szóval őt ha valaki felidegesíti akkor... Huhuhú asszem van háború.

2020. dec. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!