Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Sátánisték! Hogy élitek meg...

Sátánisték! Hogy élitek meg Karácsonyt? Mit hozott ma nektek a Jézuska v. a Sátán?

Figyelt kérdés

Most az okkultizmus kategóriát felemásan olvasom. Mert ugye itt vannak egy kisebbség, akik a társadalom antivallását élik meg. Vajon ők/tik hogyan élitek meg ezt az ünnepet? A fény ünnepét ráadásul


Nektek is hoz a Jézuska most az egyszer ajándékot vagy nálatok egy démon vagy a sátán hozza? Meg sem élitek esetleg?



2020. dec. 24. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Sátánisták nincsenek. Csak divatbzik.
2020. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
satanistaknak Grincs fajuk van es utaljak a Karacsonyozast
2020. dec. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
2020. dec. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
nekem a sátán egy olyan kvid injekciót hozott amitől 3 feje nől annak akinek beadom muhaahaaahá
2020. dec. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

A karácsony eredetét tekintve a téli napforduló ünnepe, ami a római Saturnalia, és a pogány Yule ünnepre vezethető vissza. A keresztény ünnepi hagyományok nagy része is pogány eredetű, pl én nem látok a Bibliában karácsonyfát meg nyuszitojást. (Kivéve Jeremiás 10:1-5, ami felszólít, hogy NE állíts karácsonyfát, mert az pogány. De ezt a részt kevés hívő ismeri, és könnyű kimagyarázni is.) A sátánisták nem kötelesek ünnepelni semmit, amit nem akarnak, de sokuk megtartja a napfordulókat, napéjegyenlőségeket, és az ezek közötti pogány ünnepnapokat, amiknek jó részét a kereszténység is magába integrálta, tehát a keresztény ünnepnapokkal többé-kevésbé egybeesnek.

Számomra a karácsonynak nincs vallási színezete, egyszerűen csak egy nap, amit a családommal töltök. Ajándékokat cserélünk és nagyokat eszünk, ami jól esik, mindegy mi a vallásod. Vannak keresztény családtagjaim, az ő örömüket nem szoktam elvenni a fent említettekkel, csak bólogatok, ha feljön a Jézus téma.

2020. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A karácsony szeretetet hozott! Ha a sátánista mozgalom igaz lenne, akkor BaseBall ütővel szétvertük volna egymás fejét "szeretetből"!


Ez ugye nem történt meg!


Ha szeretem a sátánista társamat, akkor nincs sátánizmus! A sátánizmus a szeretet ellentéte, maga az utálat és gyűlölet! Én bírom és szeretem a sátánista haveromat! Wazzeee akkor én nem is vagyok sátánista!!!!

A sátániszmus, butaság és félrevezetés, becspás!!!

2020. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lux morulus válasza:
60%

Végtelenül buták, es rosszindulatuak vagytok. Ide érzem a félelem energiait ami belőletek árad.

Szeretnéd/tek tudni kérdező/kommentelgetők?

Nem fogjatok megtudni. Maradtok abban a rosszindulatú butaságban amiben eddig is.


Az 5 ös rendben van.👍


Kár erölködni tökfilkók, nem válaszolok. Majd ti megteszitek helyettem. 😅

2020. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jeremiás 10:1-5

A bálványok és az igaz Isten

101Halljátok a szót, Izrael háza, amelyet az Úr hozzátok intéz. 2Ezt mondja az Úr: A nemzetek útjait el ne tanuljátok, és ne féljetek az égi jelektől, mert csak a pogány nemzetek félnek tőlük. 3Valóban, csupa hiábavalóság az, amitől a pogányok félnek; csak fa, semmi más, amit úgy vágtak az erdőn. Mesterember keze faragta ki bárddal; 4aztán feldíszítette ezüsttel, arannyal, 4Tarsisból hozott ezüstlemezzel, Ofir aranyával. Ács és ötvösmester kezének műve, csak mesteremberek munkája mind. Kék és vörös bíbor a ruhájuk; 4szeggel és kalapáccsal erősítik meg őket, hogy szét ne hulljanak. 5Olyanok, mint a madárijesztő az uborkaföldön; beszélni nem tudnak, és vinni kell őket ide-oda, mert járni sem tudnak. Ne féljetek hát tőlük, hiszen semmi bajt nem okozhatnak; de hogy valami jót tegyenek, arra sincs erejük.

2021. jan. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!