Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A megmaradt csokikkal, szalonc...

A megmaradt csokikkal, szaloncukrokkal, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Maradt még egy rakat csoki, szaloncukor stb. a téli ünnepekről, amiket már senki sem akar megenni. Farsangkor fánkot ettünk, meg nyilván ettünk belőle sokat, de még maradt. A nagyböjti időszak alatt nem illik ilyeneket enni, valamint én például nem is ehetem meg, mert például az ilyenekről mondtam le (nem csak erről). Húsvétkor, meg szerintem egy kicsit furcsán néznének ránk, hogy csokimikulást, szaloncukrokat, meg ilyen karácsonyi édességeket eszünk és, ha odaadnám valakinek, az is körberöhögné magát, hogy téli ünnepi édességeket ajándékozok húsvétkor. Jövőre csak nem tehetjük el... XDD :-D Mit javasoltok?

2021. márc. 7. 11:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy cukor van még, de több hetes fánk???
2021. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az nincs. :-D
2021. márc. 7. 21:21
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Farsangkor fánkot ettünk, meg nyilván ettünk belőle sokat, de még maradt


Te írtad..m

2021. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A csokikra értettem, hogy ettünk ettünk belőle sokat, szóismétlés lenne, ha kétszer is leírnám...
2021. márc. 7. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!