Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Idén szerintetek már lehet...

Idén szerintetek már lehet karácsonyozni a családdal?

Figyelt kérdés

Tavaly sajnos nem tehettük meg, mert mamám eléggé betegeskedik és nagyon féltettük. Mindennap levittük neki az ebédjét, beakasztottuk a kapun, érintkezés, puszilkodás nem volt. Idén jó lenne ha együtt lehetne tölteni mert nagyon szeretjük, és a tavalyi volt az első ami nélküle volt.

Anya, apa, tesóm és én vagyunk, szóval nem lennénk sokan. Talán még anyukám testvére jön, mert nagyon anyás. Mióta berobbant tavaly ez a vírus nagyon nem is látogattuk, direkt ő mondta hogy nem kell első az egészség. Viszont most felhozta, hogy milyen jó is lenne ha idén együtt lehetne a család. De persze ez majd attól függ, megint mennyire engedélyezik. Mi is tudjuk hogy idős emberről van szó, viszont ő az egyedüli nagyszülőm és kitudja már mennyi van neki hátra.


2021. szept. 13. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Novemberre jósolják az új hullámot. Pont karácsony, meg szilveszter előtt..

Szerintem az oltottakkal sem nagyon lesz kivételezés. Megint 12-16ig lehet boltba járni, az oltottakkal sem lehet igy kivetelezni.

Azt is hogy beharangozták, hogy nyáron az mehet strandra, buliba, kávézóba ,bárhova, aki oltott.

Én is beadattam, rá 2 napra lett bejelentve, hogy oltott, oktatlan, mindenki mehet bárhová..

2021. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

89 éves, beteges, idős ember, és nektek még mindig az a fontosabb, hogy mit fognak gondolni orvospolitikusék? persze, lesz maraggyotthon, meg tegyüktönkremilliókéletét, meg tapsikáljukmegazorvosokat, meg adakozzunksokpénztazoknak akiknekvanstabilállásuk, igen, hiszti van, hiszti lesz, de ettől még nem kell megkeseríteni szerencsétlen öregkorát a magánnyal.

oltatni ilyen időseket meg már felesleges, még jobban kikészítitek az immunrendszerét valamivel, aminek utána nettó semmi haszna (ha úgyis elkaphatja utána is, akkor teljesen felesleges művileg is beléadagolni a vírust) (plusz persze, nagyon fertőző és veszedelmes dolog a nátha, de az én törékeny egészségű, tüdőbeteg, sokat repülő nagynénéméknek is másfél évükbe telt elkapni... két héttel az oltásuk után.)

2021. szept. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Ki tudja mi van a vakcinákban, mivel kisérleteztek?
2021. szept. 15. 14:06
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont nekem is ma jutott eszembe ez, hogy vajon karácsonykor megint ilyen covid felhajtás lesz e.


Hát a tavalyi az szörnyű volt. Ebben az utcában ahol lakom nagyon sok idős, de nagy családos ember él aztán tavaly is 24-én a szembe szomszédnak pl úgy adták be az ünnepi kosztot, hogy a gyerek a kocsiból gumikesztyűt húzott, majd fogtak egy hosszú pálcát, amelynek az egyik végére beakasztották az ebédhordó fülét, a másik végét megfogta és odanyújtotta az anyukának. Az anyukával nem volt semmi kontakt, de FFP3 maszk nélkül az ajtón nem mert kilépni.



Remélem idén nem lesz már ilyen rémálom, mert szörnyű volt ezt látni.

2021. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
93%
Remélem nem lesz semmi f.szkodás karácsonykor. Elég volt a tavalyi okádék karácsony. Kijárási tilalom meg a f.szom. Be van oltva a család, akkor most már hagy menjünk amerre akarunk.
2021. okt. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!