Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várod már a karácsonyt?🎅🏻🎄

Várod már a karácsonyt?🎅🏻🎄

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 12:26
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:
41%
Nem. Rühellem a karácsonyt
2021. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
100%
Nagyon. Olyankor vagyok csak nyugodt, kipihent az évben! Feltölt!
2021. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 EagleHUN ***** válasza:
74%

"#15: Nincs távkapcsolód?"

De ilyenkor bárhova kapcsolsz szinte biztos beletalálsz egy már agyonvetített karácsonyos izébe.

Nyáltengerré és "költsd el minél több pénzed" -é avanzsálták le pár évtized alatt ezt az egyébként (régen) valóban békés és boldog ünnepet. (is)


" Én egyébként végig a betörőknek szurkoltam, hogy kapják már el azt a kis sz.rcsimbókot! Meg a gyalogkakukkban is a prérifarkasnak. Meg Tomnak."

Nagy respect. :D

2021. szept. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon várom, remélhetőleg az idén fehér karácsonyunk lesz!
2021. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
87%
Én már igen. Ha vége a nyárnak, én már a karácsonyt várom. Az ősz sajnos elég eseménytelen. Nem igazán vannak hangulatos vagy vidám őszi ünnepeink.
2021. szept. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mindenki tud pihenni, nincs rohanás.


Hátránya tud lenni egyedülállónak a magány, de szerencsére vannak ismerőseim, barátaim, akikkel olyankor is tartom valamilyen módon a kapcsolatot.

2021. szept. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 Koltaidnl válasza:
25%
Még a holnapot se várom, szószerint akármikor lecsukhatják az országot, és akkor az egésznek nem lesz semmi értelme.
2021. szept. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 EagleHUN ***** válasza:
100%

A fehér karácsony esélye:

1) A felszínen a föld a talaj és kőzetek is de legfőképpen a vizek, tavak tengerek óceánok sok hőt képesek tárolni.

2) A napok hosszához képest mindig is csúszásban voltak az évszakok. Tehát ahogy Júni 21-22 a legrövidebb éjjel gyakorlatilag nyár elején úgy a Dec 21-22 a leghosszabb kb a tél elején.

3) A globális éghajlatváltozás ebbe a legtöbb helyen úgy szól bele hogy a melegebb idők hamarabb jönnek és viszont sokkal később is mennek.

Mert több hő tárolódik el.

És ezzel a "hőkapacitással" nemigen lehet mit kezdeni.


Nem véletlen tehát hogy az utóbbi években Decemberben még jóformán fagy sem volt. Inkább csak Január Február környékén és akkor esett a hó. (2001 ben volt Fehér Karácsony utóljára.)

Így a Dec 24. -re Fehér karácsonyt várni az elmúlt 15-20 évben már a majdnem lehetetlen kategóriába csúszott. A Dec.5 -ről nem is beszélve.

Nem illúzióromboló akarok lenni csak a realitásokat közlöm, várni lehet de az esély rá már borzasztóan kicsi lett a Fehér Karácsonyra.

2021. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
81%
az őszben a Halloween jó-imádom a halálfejes+tökös dekorokat.Csak utána várom a Karácsonyt,pedig5éve meghaltak a szüleim,és azóta a cicáimmal töltöm,és bár nagyon hiányoznak a szüleim,szörnyű dolgot fogok most írni,amit ki se merek mondani hangosan,de azóta a legjobbak a karácsonyaim:nem kell kimozdulnom a meleg otthonomból,egésznap jó puha meleg pizsiben vagyok,nem kell a családdal jópofizva feszengeni-mert anyuékon és a nagyszüleimen kívül mindenki rosszindulatú,piás pina és pöcs a családomban-,jobbnál jobb kajákat rendelek,mindent,amit szeretek,és azt nézek a tvben,amit csak akarok,ja és nem kell értelmetlen ajándékok után kajtatnom,mert csak magamnak veszek dolgokat!:)4cicám a legjobb társaság:viccesek,és nem lehet velük összeveszni,úgyh ők is kapnak sok finomságot! Ennél jobban csak a kari utáni árleszállítást imádom!:D
2021. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!