Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várod már a karácsonyt?🎅🏻🎄

Várod már a karácsonyt?🎅🏻🎄

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 12:26
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
36%
Mi az a karácsony? Valami katasztrófaféleség lehet, mert azt hallottam valakitől, hogy teljesen felborította a város rendjét.
2021. szept. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Csakegysajt95 ***** válasza:
53%
Hát.. annyira nem. Esetleg ha lenne fehér karácsony, de az nem lesz. Számomra is van egy kellemes hangulata a karácsonynak, de én jobban szeretem a nyarat, mikor a felállított medencében lebeghetek😂
2021. szept. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 asteck válasza:
73%

Nem várom, számomra nem boldog.


Viszont végignézve a válaszokat felmerült bennem, hogy mennyire kell hülyének lenni ahhoz, hogy valaki lepontozza valaki válaszát, mert azt felelte, "nem" :D

2021. szept. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
81%

igen, nagyon.

nálam már augusztus vége óta szólnak karácsonyi dalok, a karácsonyi zoknikat pedig időnként egész évben felveszem (mindegy hogy január vagy éppen május van)

ééééés már csak 85 nap :)

2021. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
32%

- Milyen meglepetést várnak idén a budapestiek a karácsonytól?

- Sok-sok bicikliutat, útakadályt, araszolást, bosszúságot...

2021. okt. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ez nagyon jó poén volt kedves 35-ös válaszoló! :)


Először nem értettem, hogy milyen "karácsony"-ról lehet szó, aztán rájöttem, hogy a politikusról néhány általad fontosnak tartott jelzőt...


Legalább felderítetted a szomorkás/mélabús kedvemet.

2021. okt. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet lenne a december végi karácsonyi napokon egymásnak különféle vicceket írni, ami mindenki számára elfogadható ...


Amolyan elő szilveszteri hangulatkeltés gyanánt is jól jönne ilyen gesztus egymás irányába!

2021. okt. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 2 hét szabim van, amit ki kell venni, és év végén szokás egyszerre mindenkinek elmenni. Jó lenne térdig érő nagy hó, amitől a forgalom meghal, és a környékem üdülő övezetté változna. Nagyokat sétálnék a téli éjszakában, vagy fatbike-oznék. Hallgatnám, ahogy a fagyott varjú lepottyan a fáról. Forralt bort innék. Az otthoni évek óta elmaradt dolgokat megcsinálnám. Foglalkoznék a hobbimmal. Legalább 20 éve nem volt ilyen tél. Magát a karácsonyt nem várom. A vásárlási lázat, bolti agyontaposást, a kötelező ajándékozást, a készülődést, ami sokaknál augusztustól elkezdődik, ki nem állhatom. Na meg a kaszinó szerűen túldíszített ízléstelenül villódzó házaktól is émelygek.
2021. okt. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!