Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek az jó karácsonyi...

Szerintetek az jó karácsonyi ajándék egy férfinak?

Figyelt kérdés
A páromról lenne szó, 20 éves. Feltennék neki a lakásban egy adventi kalendáriumot, amig én csináltam, és minden reggel meglepném valami édességel. Karácsonyra pedig kapna egy övet (egy öve van és az már eleg régi, nincs túl jó állapotban), egy sálat és sütnék valamit (valószínűleg mézes kalácsot). Ez így nem kevés? A ruhákat nyilván az ő ízlésének megfelelően választanám ki.

2021. okt. 12. 20:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Nem ismerjük az illetőt, így nem tudjuk, hogy viszonyul az ajándékozáshoz, mennyire anyagias, mit jelent neki az ünnep, szereti-e az édességet.

Én bőr övet vettem pár éve páromnak, odáig van azóta is, hogy milyen szuper, majdnem minden nap hordja! Nővérem még aznap kidobta volna. Nem mindenki egyforma.

2021. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
4%

Ja, hát oda is kommenteltem, az meg egyenesen szánalmas. Tényleg nem lehet vele mit kezdeni.


Én szeretem a hobbimhoz kapcsolódó ajándékokat, meg a hasznos ajándékokat is. Például évek óta könyörgöm egy nagy csomag papírért, de senki nem veszi meg, mert hát az nem ajándék... 🤷🏻‍♀️ De, nekem az ajándék. A ruha, na az nem ajándék. Nekem.


Erre mondtam/mondjuk, hogy ismeretlenül fogalmunk sincs, hogy mit adj. Sokszor 1 éves kapcsolatokban is csak tárjuk a karunkat, hogy mit...


De ez a bögre, tusfürdő, sál, ilyesmi vonal hát nah... Én nagyon húznám a számat, ha sálat kapnék. Ha amúgy nem is hordok. Nem kell, sétálok 20 percet és 2000ért veszek sajátot.


De valami elektronikai konyhacucc vagy valami hobbimhoz köthető dolog beszerzése már neccesebb, annak még örülnék is.


Rengeteg tényleg hasznos dolgot tudsz választani, ami sokkal személyesebb.


#8

26/N

2021. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
És egy nagy csomag papírt nem tudsz venni, de sálat igen? Fura... Na mindegy, mindenki másnak örül. Nem tudom, szerintem calakinek hasznos, a stílusához passzoló kiegészítőt venni amot hord is, nem személytelen de ki tudja.
2021. okt. 13. 18:48
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

De, de tudok és szoktam is. De ha már kérdezik, hogy mit akarok és lecsapják azzal, hogy az nem ajándék... 🤷🏻‍♀️


Mind1, ne ragadjunk le ennél. Ez csak egy példa arra, hogy túlságosan különbözőek vagyunk ahhoz, hogy ezt így megítéljük neked.


Te ismered ezt a 20 éves fiút és azt is te tudhatot egyedül, hogy örülne-e egy sálnak vagy sem.

2021. okt. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Minden saját kézzel készített ajándék,sokkal értékesebb,mint a bolti.A mennyiség,az attól függ,hogy eddig mi volt a szokás.Lehet,hogy elég.
2021. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell minden ajándeknak értelme legyen?

Vagy úgy általaban mindennek hamár itt tartunk.


Nyugodtan adj neki sálat.

De nyugodtan adhatsz romantikus hülyeséget is.

Egy díszt aztan kirakjátok a házba valahova. Valami vicceset, amin nevethettek vagy tudomisén.

Jó haszontalan, nemfogja minden nap megnézni, talán kézbe se veszi, de ránez és eszébe jut valami es nevettek. Meg csak úgy szép és otthonosabba teszi a lakást.


Ne törődj se a személytelenseggel, ez is butaság, se a haszontalansaggal.

2021. okt. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, mert van benne kreatív is (az adventi naptár), van benne hasznos is, amire szüksége van (sál/ öv) és van benne ehető is (mézeskalács). Biztos örülni fog legalább valamelyik részének.
2021. okt. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!