Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit szeretnél máshogy csinálni...

Mit szeretnél máshogy csinálni jövő karácsonykor?

Figyelt kérdés
Bármivel kapcsolatban: hol, kivel ünnepelsz, mit hogyan készítesz elő (díszítés, ételek, ajándékok, vásárlás, stb.), mivel szeretnél több vagy épp kevesebb időt tölteni, mint ahogy most sikerült, stb.

2019. febr. 10. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Jó lenne nem végigsírni a szentestét holmi piti veszekedések miatt. A szüleimnél voltam, ők pont ki voltak egymásra borulva, szépen be is állítottak maguk közé, anyám nem engedte azt se, hogy hazamenjek, mert ő akkor egyedül marad apámmal, és nem lehetek olyan önző, hogy itt hagyom. Na ilyen volt az elmúlt karácsony.
2019. febr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Itthagyom az egész rokonságot a p**ába, oldják meg egyedül a veszekedéseket, én meg a barátaimmal elutazok valahova qrva messzire egy egzotikus útra. :)
2019. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk jó volt, mint máskor is. Szerencsére nem szoktunk veszekedni.

Kicsit unalmas volt 3 nap itthon, mert mindig nálam volt az összejövetel. Idén nem én hívom meg a családot, inkább én megyek.

2019. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Más színű lesz a díszítés.
2019. febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. az idén se főzőcskézek, nem őrjítem magam ajándékhajszával: ellenben megint rendelem majd a kaját, nem csicsázom túl a lakást, és kihagyom a hülye kötelező stresszezést. Szóval fajin lesz.
2019. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Amióta elvesztettem édesanyám szart se jelent az egész. Keresztgyerekek miatt összeszorítom a fogam 1 óra bohóckodásra. Utána haza és kész.
2019. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lányom az óceán túlsó partján lesz. Férjemmel idén karácsonykor először elutazunk valahová, ez a terv.
2019. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valahogy kellene sporolnom. Sajnos tavaly nem igazán volt semmire se pénzem.
2019. febr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Addig nyújtózkodni, amíg a takaróm ér. Úgy érzem tavaly túlzásba vittem, konkrétan egy hatalmas fát vettünk meg, mert hát nekem nagy fa kell, aztán minek... Meg is bántam utána. Hibáztunk, mert nem álltunk úgy anyagilag, mégis erőltettük a dolgot. Sajnos néha kényszeresen benne van az emberben az, hogy csilli-villi karácsonyt akar, sok ajándékkal, gyönyörű dekorációval, temérdek kajával, pedig annyira nem ez számít. Inkább az, hogy béke, nyugalom, szeretet legyen, nem pedig három napig tartó veszekedés.
2019. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lassan egy héttel megint elmúlt egy karácsonyi 3 napos ünnep. (Inkább próbálok nem visszagondolni arra a 3 napra... 2016. karácsonya óta nem volt kellemes ez az ünnep.)


Jövőre még nincsen kész tervem. Minden évben fejlődik az ember fia/lánya, tanul újabb dolgokat. (Ugye, ahogy a közmondás is tartja: "Jó pap holtig tanul".)

2019. dec. 31. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!