Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Barátoknak szoktatok venni...

Barátoknak szoktatok venni karácsonyra ajándékot? Vagy csak rokonoknak, gyerekeknek? Kinél mi a szokás?

Figyelt kérdés

Ki hogy szokta ünnepelni a karácsonyt? Legjobb barátokkal együtt? Ajándékozva ajándékkk nélkül?


Megmondjátok konkrétan mit szeretnétek kapni vagy jobb a meglepetés?


2021. nov. 6. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában mindig dolgozok karácsonykor de amíg más helyen dolgoztam és tartottam a karácsonyt,akkor csak a családtagoknak vettem ajándékot és a barátomnak, a rokonoknak pedig együtt a családdal vettünk ajándékot, és a legközelebbi rokonokkal ünnepeltük.En soha nem mondtam hogy mit szeretnék örültem bárminek amit kaptam
2021. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Karácsonykor haza szoktam menni a szüleimhez, velük ünnepelek.

Kis jelképes, hasznos ajándékot veszünk egymásnak, nem szoktuk túlzásba vinni az ajándékozást.Inkább az együtt töltött időnek örülünk.

A közeli családban van 2 kisgyerek,nekik szoktunk közösen játékokat venni, a távolabbi családban lévő gyerekeknek csokit adunk.

Barátokkal már nem tartjuk ezt a szokást, mindenki a saját családja körében ajándékoz.

2021. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi legjobb barátnőmmel szoktunk egymásnak ajándékot adni. Megmondjuk ki mit szeretne, és azt adjuk egymásnak, plusz 1-2 meglepetést.

Szüleimnek valamilyen saját készítésű dolgot adok. Tavaly drótból és gyöngyökből készítettem nekik fát, idén szintén valami drótból hajtogatott díszt szeretnék adni nekik.

2021. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőmmel szoktunk ajándékozni karácsonyra, mégpedig könyvet. Mindketten nagyon szeretünk olvasni, ismerjük egymás ízlését is (nagyon hasonlít is a kettőnké), szóval karácsony előtt összefutunk egy kávéra, és akkor átadjuk egymásnak.
2021. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van 2 közeli barátnőm, akikkel szoktunk egymásnak ajándékot vásárolni. :)
2021. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik lány 23-án született, a másik pedig Szenteste napján ünnepli a névnapját. :) Általában kávét, csokoládét/bonbont, tusfürdőt ajándékozunk.


5-ös válaszoló voltam.

2021. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!