Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kreatív ötletek 20 főnek?

Kreatív ötletek 20 főnek?

Figyelt kérdés

Férjem részéről a keresztszülőkkel, unokatestvérekkel találkozunk karácsony másnapján.


Tavaly műanyag dobozokat fedtem be karácsonyi csomagolópapírral, s főztem ki karamellaszószt amit baba ételes üvegekbe raktam,(120ml) s mellé fejenként 6 db mezes kekszet csomagoltam. Fejenként filléres megoldás mégis nagyon jól nézett ki.

Örültek neki.


Tudtok esetleg hasonló ötleteket ajánlani?


Válaszotokat előre is köszi. <3



2021. nov. 9. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Èn nagy mennyiségben idèn angyalt horgolok (a szárnyak még hátra vannak), de gasztro tèren most nagy kedvenc nálunk a fahèj szörp, teába is nagyon finom :)

Tavaly könyvjelzőt kaptak, amin teás kanna medál lógott, illetve két-két különlegesebb tea filtert a Teaház-tól válogatva.

2021. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Horgolni sajnos nem tudok - bár nem is próbáltam -, a fahéj szörpnek utána nézek, köszönöm a tippet! :) <3
2021. nov. 9. 23:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ha a hat darab kekszet különböző méretű csillag kiszúrókkal készíted, és egyre csökkenő méretben feltűzöd őket egy pálcikára, cukormázzal meglocsolva-díszítve nagyon kis cuki fenyőfák lesznek belőlük. fóliába csomagolva nagyon nagy siker volt tavaly a családban.

anya szőlőlekvárt tett el idén, mindenféle ilyen extrákkal, hogy narancshéj, meg rumos meggy, meg nem tudom mik vannak bennük. én azzal kísérletezem a család kiskorúinak, hogy két félgömböt öntök csokoládéból, megtöltöm kakaóporral és marshmallowval, és összezárom őket, és akkor ilyen tejben oldható forrócsoki esz belőlük

2021. nov. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!