Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Örültök, hogy a karácsonyi...

Örültök, hogy a karácsonyi vásárba Budapesten csak oltási igazolványosok mehetnek majd be?

Figyelt kérdés
Én nagyon jó ötletnek tartom, azért van a kártyánk, hogy használjuk is valamire...

2021. nov. 11. 22:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%
Én is jó ötletnek tartom.
2021. nov. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Én is jó ötletnek tartom már csak azért is, mert én nem vagyok beoltva és ha azt hiszik, hogy ilyesmivel fel tudnak húzni, vagy motiválni az oltás felé, akkor nagyot tévednek. Ettől nem leszek se több, se kevesebb, hogy mehetek ide, vagy nem.
2021. nov. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%

téged védenek okoska. aki oltott, az valószínűleg nem hal bele abba sem, ha elkapja, nálad meg jóval nagyobb erre az esély.

fel nem fogom, hogy emberek egy oltástól jobban félnek, mint a haláltól.

2021. nov. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Engem nem védenek semmitől te okostojás! És igen jobban félek egy ismeretlen eredetű cucctól, mint a haláltól. Ez így van. Ha akarod privát üzenetben szívesen leírom neked az aggályaimat és érveimet, hogy miért utasítom el az egészet. De ha tudni akarod egy részét leírom ide is. A politikus nem egészségügyi szakember, ő ne jelentse ki, hogy valami működik. Illetve a valamire való egészségügyi dolgozókat is elüldözték, aki megmaradt pláne orvos, aki szintén szajkózza a tvben, hogy milyen jó az oltás, na ő sem szakember, mert csak a vastag boríték miatt ugat, amit a szájába rágnak.
2021. nov. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
26%

aha. és azok, akik kifejlesztették, azok is köcsög emberirtók.

te meg egészségügyi zseni vagy, veled ugyan nem b.. nak ki. elvégre sok év tanulás nélkül is jobban tudod, hogy mi jó a vírus ellen

2021. nov. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagyok egészségügyi zseni és nem is kell tanulni azért, hogy átlásd mi megy idehaza mindenhol. Ahol a rendszer ellen beszélsz eltüntetnek, ha beállsz segget nyalni, akkor meg kapod a jó vastag borítékot.
2021. nov. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%
de ez nem országos probléma. és igen, országos dolgokról sajnos hülye politikusok beszélnek. ettől még nem válik az oltás kamuvá
2021. nov. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%

Nem tartom jó ötletnek.


Rendelkezik kb 6 millió ember védettségi igazolvánnyal, ebből 5 milliónak fixen nincs stabil védettsége a vírus ellen.

2021. nov. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
100 % ban hidegen hagy. Soha nem voltam ott és eztán sem leszek. Szal lényegtelen kiket és mivel engednek be. Számomra.
2021. nov. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is mindegy, és engem nem kell ilyen hülyeséggel "védeni". Felnőtt vagyok, tudom mérlegelni a kockázatot, ez alapjan hozok döntést, aminek a következményeit magam viselem. Védje mindenki magát és érezzétek magatokat kiválasztottnak hogy mehettek a karácsonyi vásárba mint valami ovis jutalom.
2021. nov. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!