Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ajándék ötletek?

Ajándék ötletek?

Figyelt kérdés

Tudom még messze van a karácsony, de szeretném időben letudni az ajánlatot, vagy legalábbis kitalálni mit vegyekek.

Apának keresek ajándékot mert neki mindig nehezen találok.

Elsősorban a férfiak véleménye érdekel hogy minek örülnének, de persze minden ötletnek nagyon örülök.

Arra gondoltam hogy esetleg a kocsihoz valamit, de igazából a sötétben tapogatozok mert nincs ötletem.


Előre is köszönöm a tippeket.


21L



2021. nov. 13. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Barkács kiegészítők, horgászcuccok, focihoz valami felszerelés, jó kávé, sör? Esetleg egy jó minőségű bicska? Én tavaly vettem egy többfunkciós bicskát apukámnak, van rajta sima kés, fűrész, sörnyitó, meg még vagy ezer dolog. Nem is olyan drága de hasznos. Vagy valami ehhez hasonló cuccot nézhetnél. Lényeg, hogy valami különleges, izgalmas "kütyű" legyen, azokat nagyon szeretik a férfiak!😄
2021. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Modellautót.
2021. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy jó könyvet esetleg azt az idősebb emberek nagyon értékelik de kocsiba nem tudom mit szerintem valami apróságnak is örülne például autó-illatosito vagy valami csecse-becse disz kocsihoz
2021. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Léteznek nagyon fasza telefontartók autóba. Nekem egy olyan van, ami mágneses. Egy lapos mágnest beteszek a telefontokba, a tartót meg felcsiptetem a befújóra. Fasza, mert mikor beülök/kiszállok, nem kell szarakodja 2-3 percet, amíg beszorítom/kiveszem a telefont egy rendes, ablakra tehető tartóba/tartóból, csak rácuppan a telefon a mágnesre. Mielőtt megvásárolnád, nézd meg, hány gramm a telefonja tokostól, hogy olyat vegyél, ami elbírja.
2021. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!