Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adnatok ajandekba 85eves...

Mit adnatok ajandekba 85eves dedinek?

Figyelt kérdés

Teljesen tanacstalan vagyok, mert mindene megvan. Egy kozos kepet biztos elohivatok a dedunokajaval, vagy keszittetek par kepbol kollazst, de ezen felul is meg szeretnem ajandekozni valamivel.

Nagyon porgos kora ellenere, ekszereket nem szeret hordani es tenyleg van mindene, igy az etkeszlet, edenyek kilove.


2021. nov. 19. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Valami nagyon különleges bonbont, vagy amit szeret èdessèg, sütemény
2021. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
92%
Szerintem valami saját kezűleg készített dolgot adj neki még. Pl ahogy írta az első egy sütit. Annak örülnek a legjobban :) én a dédimnek, amikor élt vettem 1 sört(szerette) és mellé csináltam almáspitét. Nagyon örült neki.
2021. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csináltass egy családfát, töle kiindulva a mai napig - igen szép megoldásokat lehet a neten is találni.

Itt nézd meg, milyen kép tetszene a legjobban neki, és úgy cináljátok meg neki.

[link]

2021. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy könyvet kaptam az unokáimtól. A címe: Nagymama,mesélj.Elég vastag könyv, az emlékeimet írhatom bele. A nagyszülőktől kezdve a dédunokákig-
2021. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Dédunoka kéz-lábnyomata gipszből, vagy valami tálra/bögrére festve, a mi dédink amíg élt, annyira imádta a gyermekeim, bárminek örült, ami velük kapcsolatos.
2021. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!